PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829226}

Zawsze warto

7,2 3 338
ocen
7,2 10 1 3338
Zawsze warto
powrót do forum serialu Zawsze warto

Fajnie, że serial będzie opowiadał o takiej kobiecej mocy i solidarności. Myślę, że może być inspirujący ;)
Kobietki powinny się trzymać razem! A trio Rosati, Wieniawa i Zielińska zapowiada się obiecująco. Każda z Dziewczyn ma coś w sobie.

emilawolska1

Dziewczyny zasłużyły na główne role :D Rezerwuje każdą środę wieczór na oglądanie!

renatkaLOVE

uff akurat idealnie zdążę po pracy :D nie trzeba bedzie nagrywać!

renatkaLOVE

a wiadomo już o której godzinie bedzie emitowany serial? na polsacie tak?

renatkaLOVE

Byłam sceptycznie na początku nastawiona do obsady, ale zupełnie się to zmieniło, w momencie gdy obejrzałam pierwszy odcinek - polubiłam wszystkie trzy bohaterki :)

emilawolska1

Sam tytul wiele mowi, ciekawa jestem jak sie rozwinie akcja. Zapowiedz filmu jest dobra.

emilawolska1

Go, go, girls! Bardzo cieszy mnie ta obsada :) 3 zdolne, szalenie pieke kobiety w polskiej produkcji - czekamy!

marikaPos_2

przeczuwam, że to będzie naprawdę wartosciowy serial - bardzo dobrze! mam nadzieje, e bedze przemycal wsrod kobiet wlasnie takie wartosci jak sila i niezaleznosc

emilawolska1

Jestem zagorzałym feministom - tym bardziej się ciesze na taką tematykę :) do boju dziewczyny!

emilawolska1

Z zapowiedzi serialu wynika , ze dziewczyny sa w trudnych zyciowych sytuacjach i troche z roznych "swiatow". Cieakwe co je polaczy?

ocenił(a) serial na 7
emilawolska1

Nareszcie serial o kobietach i dla kobiet :) Fajnie, bo czegos takiego jeszcze nie było w tv, więc ja daję szansę i czekam na premierowy odcinek :)

Tola101

Kolejny odcinek i przekonałam się do każdej z nich :D

emilawolska1

rzygam już tym girls power, feminizmem itd. ile można !?!? zobaczycie - wyjdzie wam to bokiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones