PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829226}

Zawsze warto

7,2 3 338
ocen
7,2 10 1 3338
Zawsze warto
powrót do forum serialu Zawsze warto

Zwiastun tego serialu chyba najbardziej wyróżnia się na tle innych, nowych polskich produkcji. Oczywiście pozytywnie - mnie zdecydowanie zaskoczyła odwaga, nieporuszane wcześniej tematy, dobór głównych aktorek - osobiście śledzę poczynania Julki Wieniawy i z czystym sumieniem mogę powiedzieć o niej- mega zdolna dziewczyna! Rzadko, która tak młoda dziewczyna może pochwalić się takim dorobkiem.
Weronikę Rosati lubię i jej gra aktorska zapadła mi w pamięć po roli w filmie "Obława" - dlatego, jak ktoś pisze, że ta dziewczyna nie potrafi grać, to niech lepiej obejrzy najpierw filmy, których zagrała, a później ocenia. :)
Kasia Zielińska również jest dobrą aktorką i zdecydowanie za mało jest jej w filmach :) Chętnie zobaczyłabym ją na dużym ekranie :)
Podsumowując - nie mam do czego się przyczepić - czekam na pierwszy odcinek :)

bettiM

Ja tez widzialam zapowiedz i wyglada spoko. Coraz lepsze robia te seriale, tu tematyka jest ciekawa, nie infantylna. Premiera juz za chwile, wiec zobaczymy:)

ocenił(a) serial na 7
bettiM

Oczywiście trudno powiedzieć na 100 procent, jaki będzie serial, bo w telewizji jeszcze nie było premiery. Nie mniej mi podoba sie jego przesłanie, to, ze mówi o sile kobiet, o wsparciu, lojalności i wzajemnym zrozumieniu. Ma przesłanie i jest o czymś, a nie kolejnym głupim serialem o niczym.

bettiM

Jak tylko jakiś czas temu zobaczyłam zwiastun powiedziałam sobie: ooooo będę ten serial oglądać :) Świetne aktorki, ciekawy temat może być serial petarda, idealny na jesienne wieczory!

ocenił(a) serial na 7
Usiaiasia

Zwiastun był spoko i serial (przynajmniej jak na razie) też :) Obejrzalam pierwszy odcinek i daję szansę tym trzem paniom grającym główne role ;) Na pewno obejrzę następny odcinek, bo jestem ciekawa co tam dalej się zadzieje :)

bettiM

Przekonałam się do głównych aktorek tego serialu :) Kolejny odcinek utwierdził mnie w przekonaniu, że to naprawdę spoko serial.

bettiM

Musze przyznać, że mocny serial i przemyślany. ;)

bettiM

Też uważam, że to jedna z najlepszych nowości jesiennych :)

ocenił(a) serial na 7
KalinaB

Ja po pierwszych odcinkach mam ochotę na więcej :)

bettiM

Fajnie rozkręca się ten serial :)

bettiM

Mega pozytywne zaskoczenie

bettiM

Noo widzę, że zdania są podzielone co do aktorek, ja zdecydowanie jestem w ich drużynie, bo wszystkie trzy bardzo lubię :)

bettiM

Trzeba przyznać, że wyróżnia sie na tle innych seriali - pozytywnie :P

bettiM

Zdecydowanie najlepsza! :D Szkoda, że nie ma więcej odcinków tygodniowo :/ Ale w sumie miło się wyczekuje hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones