PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713285}

Zbrodnia

6,4 10 834
oceny
6,4 10 1 10834
Zbrodnia
powrót do forum serialu Zbrodnia

Półwysep Helski

ocenił(a) serial na 6

Lepszego miejsca na kręcenie serialu wybrać nie mogli :)
Półwysep Helski jest bardzo ciekawy i przede wszystkim przepiękny, dlatego strasznie mnie cieszy, że w końcu jakąś produkcję zdecydowano się kręcić właśnie na PH. Czekam na start serialu :)

BundyCh

To prawda : )

ocenił(a) serial na 7
BundyCh

Zgadzam się.Byłem w tamtym roku w tych miejscach gdzie kręcono ten film i super sobie to wszystko zobaczyć jeszcze raz,bo półwysep jest naprawdę piękny.A co do filmu to z zaciekawieniem się go oglądało.

ocenił(a) serial na 7
BundyCh

Miejsce jest rewelacyjne i broni serial
Piękne zdjecia
Reszta mogłaby być bardziej ambitna

ocenił(a) serial na 5
BundyCh

No i nawet tego atutu twórcy nie potrafili wykorzystać, no może po za ostatnim ujęciem z lotu ptaka na wybrzeże i potem na morze z piosenką - Tabletki. Po za tym widzimy głównie tablety i telefony Sony w formie ocierającej się o groteskę, rozumiem product placement, ale w tym stylu ? Drugi sezon nawet słabszy, niż pierwszy.

ocenił(a) serial na 7
BundyCh

Tak chyba pierwszy serial/film kręcony na helu, nie liczą jednego filmu niezbyt udanego...dziwi mnie że mając taką fajną lokalizację powstaje prawie nic... serial w miarę dobry, przenosi widza w tamte rejony, natomiast czemu 3 odcinki ??? zabierając całą ekipę na help wypadałoby rozwinąć temat i stworzyć 7-8 odcinków, przynajmniej...

ocenił(a) serial na 4
BundyCh

Ciagle oglądam. Jest cienki jak polsilver, wręcz denerwujący. Ale jest Boczarska, Kulig i Półwysep więc dokończę.

ocenił(a) serial na 7
BundyCh

Mam dwa miejsca które pokochałem, jako mieszkaniec południa częściej bywam w Ustroniu, drugie miejsce które pokochałem to półwysep Helski, super sprawa obejrzeć serial z ulubionego miejsca
Mam nadzieję że uda się wyjechać czerwiec 2021 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones