PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208630}

Zbuntowani

Rebelde
7,4 8 805
ocen
7,4 10 1 8805
Zbuntowani
powrót do forum serialu Zbuntowani

Świetny

ocenił(a) serial na 9

Ogólnie nie przepadam za telenowelami, ale ten serial bardzo mi się spodobał. Zaciekawił mnie duet Diego i Roberty; komiczni i opryskliwi. Jednym słowem nie można się nudzić, bo zawsze są nowe wątki i sytuacje, przy których można się pośmiać. Liczę na to, że znów będzie emitowany na TV, gdyż teraz muszę oglądać na komputerze, a czasami trudno znaleźć kolejny odcinek.

ocenił(a) serial na 3
kimwatson13579

Jak dla mnie pomysł był ciekawy ale wykonanie moim zdaniem było do bani. Dla mnie związek Diega i Roberty to była dziecinada. Tu się kochają a zaraz potem udają że się nienawidzą. Jakoś nie ogarniałam tego.

ocenił(a) serial na 9
christinearron

Własnie takie są związki. Nie wszystkie, ale niektóre.

ocenił(a) serial na 3
kimwatson13579

Serio? Tak jest? Dzisiaj cię kocham a jutro udaję że cię nie cierpię? Związki to taka dziecinada!? Chyba tylko jeśli obie strony (on i ona) są niedojrzałymi, skończonymi idiotami.

ocenił(a) serial na 9
christinearron

Związki są nieprzewidywalne.

ocenił(a) serial na 3
kimwatson13579

Ale nie tak dziecinne i idiotyczne to co było pokazane w Rebelde to było dno, emocjonalne i intelektualne.

ocenił(a) serial na 3
kimwatson13579

Pamiętam, że kiedy chodziłam do szkoły to ten serial był na topie. Ale jakoś mnie nie przekonał. Nie dawno odświeżyłam go sobie. I powiem szczerze, że twoja ocena mnie dziwi. Bo serial jest bardzo słaby. Można nawet powiedzieć, że tandetny.

ocenił(a) serial na 9
HotChocolate90

Każdy ma swoje gusta, dlatego filmy i seriale dzieli się na gatunki.

ocenił(a) serial na 3
kimwatson13579

Myślę, że akurat w tym przypadku nie masz racji. To wcale nie zależy od gustu i gatunku serialu. Zbuntowani to był serial dla nastolatków, czyli dla osób w moim wieku a mimo to, od samego początku mnie nie przekonał. Może widocznie byłam bardziej dojrzała, niż koleżanki i dla tego nie polubiłam tego serialu?

ocenił(a) serial na 3
kimwatson13579

Ps: Poza tym, wszystko w tym serialu to była jedna wielka bujda. Całe zachowanie bohaterów, ich ideały, bunt to była zwykła ściema.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones