PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 831
ocen
7,0 10 1 38831
3,5 2
oceny krytyków
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

Jak teraz wyglądałoby życie bohaterów? Byliby nadal razem? Szczęśliwi? Zakochani?

___________
Może zacznę:
Ja od początku nie widziałam miłości między parą protagonistów. Widziałam natomiast głupią i
rozwydrzoną dziewuchę, która zauroczyła się w Ivo i była nastawiona tylko na to, żeby z nią był. W
pewnych momentach zakrawało to już o obsesję. Facet ciągle ją zdradzał (nawet na jej oczach),
często na nią krzyczał i poniżał, a ona planowała tylko jak sprawić, żeby znowu z nią był. Zupełny
brak honoru.
Był także Ivo - rozpieszczony do granic możliwości burak, który zaliczał wszystko co się rusza i nie
ucieka na drzewo. Gdyby Mili z nim sypiała, pewnie szybko by się ulotnił. Nie zrobił tego, bo miał
naturę zdobywcy i do końca telenoweli Mili tak naprawdę "nie była jego".

Jak wyglądałoby ich życie po ślubie?
Moja teoria jest taka, że Ivo szybko znudziłby się życiem tylko z jedną kobietą. Po pierwszej
lepszej kłótni znalazłby sobie jakąś pocieszycielkę (nieważne czy obcą babę czy byłą kochankę
ojczyma) i chętnie zdradzałby żonę. Milagros za to ciągle by rozpaczała i wymyślała kolejne gierki,
aby zatrzymać Ivo przy sobie. Po paru latach ona może by wydoroślała i zrozumiała, że facet,
który zdradzał ją przed ślubem nie przeszedł i nie przejdzie cudownej przemiany, bo ludzie aż tak
się nie zmieniają. Albo w końcu zdecydowaliby się na rozwód albo Milagros miałaby takie rogi, że
rysowałaby nimi sufit.

ocenił(a) serial na 8
anita368

Chodź bardzo lubię ten serial to uważam, że masz sporo racji.

anita368

oczywiscie ze masz racje

anita368

A ja nie do końca się z tym zgadzam ponieważ jakbyście nie zauważyli Ivo tych swoich panienek nie zna :) Milagros opierała się tak długo, że Ivo ganiając za nią ją poznał i się zakochał - nie powiecie mi że nie cierpiał jak szło coś nie tak, nie raz nawet płakał. Nie sądzę żeby zdradzil ją po ślubie, wręcz w to nie wierzę a jeszcze na potwierdzenie mojej powyższej teorii dodam iż Ivo poznał też Flor, nie cierpiał rozstając się z nią ? Cierpiał przez to, że ją zranił :) Dziękuję za uwagę.

ocenił(a) serial na 7
xXxFallenAngel17xXx

noi jak dugo pocierpil? dzien, moze 2 ? one maja racje milagros dawala sie upokarzac od samego poczatku niby taka niedostepna a a itak wszystko mu wybaczala, w normalnym zyciu nie sadze zeby kobieta sie ozenila z takim facetem, ktory caly czas ja zdradzal i upokarzal. Zaraz by dala sobie spokoj i wyprowadzila sie stamtad, no chyba ze bylaby bardzo dziecinna i naiwna.

ocenił(a) serial na 10
Monalia

Nie musiałaby być naiwna. Bo miłość jest ślepa. On ożenił się z Flor tylko dlatego, że Mili go odtrąciła.

Monalia

Dziecinna i naiwna to jesteś Ty. Większość mężczyzn w ten sposób postępuje, jeżeli w to nie wierzysz to jesteś głupia i naiwna. :) Na 100 związków 80 jest oszukanych, ponieważ zdradza albo mężczyzna albo kobieta. Jak się naprawdę zakochasz, top zmienisz zdanie, ponieważ nie da się bez tej osoby żyć a ból po zdradzie jest niczym w porównaniu z brakiem tej osoby. Dlatego Milagros mu wybaczyła i za niego wyszła - bo go szczerze i naprawdę kochała.

ocenił(a) serial na 7
xXxFallenAngel17xXx

haha buhahaha jestes zalosny/a. nie wszyscy sa tacy spojrz na czamuko czy bernardo w zyciu by nie zdradzili .. moze ty przezylas/es taki dramat i dlatego tak piepszysz co ci slina na jezyk przyniesie. a moze podnieca cie jesli twoj partner/partnerka cie zdradza? haah

Monalia

Ktoś tu chyba zapomniał o tym, że to jest serial :P Poza tym nie potrafisz czytać ze zrozumieniem idiotko :) Napisałam "Większość mężczyzn" a nie wszyscy... Doszukujesz się czegoś? Wstyd Ci przyznać, że jesteś gorsza od Milagros. Żenada ^^

ocenił(a) serial na 7
xXxFallenAngel17xXx

od niej to mozesz byc gorsza jedynie tylko ty bo chyba nikt inny. ona przynajmniej ma charakter lepszy niz ty. i niewyzywaj mnie pusta głowo bo cie zgloszę i cię hakna.
Jestes taka glupia ze nie miaals w zyciu faceta nawet , no sorry masz jednego i to zapewne czuba skoro z tobą jest :)

Monalia

Jesteś śmieszna, serio. :D Ale popatrz jak łatwo poszło, teraz ludzie wiedzą przynajmniej jaka jesteś zmienna. Pierw gnębiłaś Milagros a teraz przechodzisz na mnie ukazując jej pozytywne cechy charakteru. Miałam kilku facetów, jednak nie miałam z nimi bliskiej zażyłości a to różnica. :) A obrażając mojego mężczyznę obrażasz również fanów Tuomas'a Holopainen'a. :)
Więc nie gnębisz już tylko 1 czy 2 osób a w cholerę. :D Bo tak się składa, że mój facet, to jego kopia. Wyglądają prawie identycznie. :)

xXxFallenAngel17xXx

Nie ma szans. Ivo długo nie wytrzymał by w roli męża. A jeszcze, jak by pojawiły się dzieci, to już było by pozamiatane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones