PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 826
ocen
7,0 10 1 38826
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

wie ktoś, w którym odcinku Ivo myśli, że Mili to jego siostra?

bonbon93

Nigdy, Mili myśli że jest siostrą Ivo, jakoś w około 130 :)

ssandras

Troszkę później. Mili dowiaduje się, że Federico jest jej ojcem w 149 odcinku.
Tym samym jest przekonana, że jest siostrą Iva, ale nic mu o tym nie mówi.

babka_filmweb

Faktycznie, bo Mili dowiaduje się około 130 odcinka z listu od Luisy, ale ona później mówi, że ją okłamała.
O tym , że faktycznie jest córką Fede, dowiaduje się dopiero po nocy w opuszczonym domu, mówi jej to Padre Manuel czyli pewnie w 149;)

ocenił(a) serial na 7
babka_filmweb

a kiedy W KOŃCU Mili dowiaduje się, że nie są rodzeństwem...??? :>

Alusia89_2

Na przyjęciu weselnym Iva Luisa ogłasza wszystkim, że rozwodzi się z Federiciem, a Nestor Miranda dodaje,
że to on jest ojcem Iva. Mili usługiwała na tym przyjęciu i to wszystko usłyszała. Niestety nie pamiętam, który
to odcinek, chyba 160 któryś.

ocenił(a) serial na 7
babka_filmweb

UFFF... czyli chyba niedaleko mi zostało ;)) bo jestem na odc.158 i już mnie szlag trafia z nerwów - nie mogę się doczekać aż Mili dowie się prawdy! :D

ocenił(a) serial na 7
babka_filmweb

końcówka odcinka 158 :D

ocenił(a) serial na 8
ssandras

To było w 133 albo 134 odcinku kiedy Milagros przeczytała list od Luisy. Później matka Iva z tego wybrnęła i udawała, że skłamała po to by jej syn nie zmarnował sobie życia. O tym, że Federico jest jej ojcem Mili dowiedziała się w końcówce 148 odcinka.

ocenił(a) serial na 9
ssandras

W 135 odcinku Luisa mówi Mili, że ją okłamała tylko po to, aby nie doszło do ślubu. W gruncie rzeczy ona się o tym już dowiedziała kilka razy, ale za każdym razem albo Federico odwrócił kota ogonem, albo Mili obróciła tę informację w żart. :)

ocenił(a) serial na 9
bonbon93

Nigdy tak nie myśli, bo w 158 odcinku na przyjęciu weselnym Luisa ogłasza, że ojcem Iva jest Nestor Miranda, a Federico oznajmia Wiktorii i Ivo, że Mili jest jego córką dopiero w 208. :)

ocenił(a) serial na 9
bonbon93

Ale w 175 odcinku Mili wyznaje Ivo, że uciekła sprzed ołtarza, bo myślała, że są rodzeństwem. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones