PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 831
ocen
7,0 10 1 38831
3,5 2
oceny krytyków
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

NIe moge na nia patrzec .. wiecznie jej cos nie pasuje i strzela jakies fochyy. Jeszcze chwile temu kochala Iva a nagle udaje przed nim wielce twarda .. Juz mam tak dosc tej dziewuchy moze jakos dotrwam do konca ...

ocenił(a) serial na 10
Magder

sama jesteś beznadziejna pisząc takie bzdury, Mili strzela fochy ale egoistką nie jest bo pomaga dzieciom, a ja nie mam jej dość jest fajną postacią i nie rozumiem czemu się jej czepiacie, mam nadzieję że jest kilka osób co lubi Mili.

Magder

Tak bardzo nie lubisz Milagros, to wymień mi choć jedną osobę, która jest idealna. Nie ma takowych na świecie! Milagros jest dobrą dziewczyną, która wiele straciła. Pamiętam, że bardzo mnie ruszyło jak krzyknęła na tego małego Gamusę czy jak to się tam pisze xd ale kto przy czymś takim byłby radosny i uśmiechnięty? Też mam brata i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji jaką miała Mili, co musiała czuć w tamtym momencie ?! Całowała się z własnym bratem, chciała z nim wziąć ślub :O A przyjaciółki ? Nawet najlepsze, które oddałyby za siebie życie też mają się czasem dość i muszą pobyć same albo się pokłócić. Tak płakała, że go kocha jak niby umierał a później go olała - ale szczerze? z iloma kobietami spał Ivo a z iloma mężczyznami Mili ? Ile razy robił ją w balona mówiąc jej coś innego a do trzeciej osoby jeszcze inaczej? Mili też się naigrywała ale dla jego dobra np. gdy mieli wziąć ten nieszczęsny ślub nie powiedziała Ivo że są rodzeństwem żeby nie cierpiał tak jak ona. Wolała żeby ją znienawidzil i powiedziała że to był odwet za jego występki. To nie ona robi Ivo w balona a on ją. :)

ocenił(a) serial na 7
xXxFallenAngel17xXx

ile razy bedziesz to jescze pisac jedno i to samo? Pod kazdym postem to samo piszesz..

ocenił(a) serial na 7
Monalia

Pomaga ludziom to jedyny plus pozatym jest beznadziejna no pogodzcie sie z tym.
W innych serialach glowne bohaterki sa o wiele bardziej rozsadniejsze i madrzejsze. Ona chociazby za ten ubior jest beznadziejna i za wieleinnych rzeczy

Monalia

Daruj sobie kobieto. To może inaczej... Z iloma facetami spałaś? Milagros tylko z Ivem. A może ubierasz się tak jak każdy? Wątpię. Ona ma swój własny styl i dlatego jest wyjątkowa, nie wstydzi się tego kim jest i jaka jest ma wartości, których Tobie raczej brak. :) Rozumiem tę bohaterkę, ponieważ sama byłam chłopczycą, ganiałam z kuzynami grać w piłkę i nie ubierałam się jak modelka. Też spałam z jednym facetem, którego kocham i jestem z nim do tej pory od 7 lat.:) Jeżeli jesteś mało inteligentna i nie rozumiesz pewnych przekazów, to nie wypowiadaj się na tego typu forach, gdyż robisz z siebie kompletne pośmiewisko. A na przyszłość radziłabym wpierw skorygować własną osobowość i dojść do tego czy jest się od obiektu krytyki lepszym. :)

ocenił(a) serial na 7
xXxFallenAngel17xXx

stul gebe idio..Jestem napewno wiecej warta niz ty. Znam na tyle swoja wartosc zebym nie wybaczyla zdrady. ale ty chyba lubisz to. No chyba jestes na tyle glupia ze wierzysz ze natalia oreiro ubieralaby sie tak naprawde haha. A le ty zyjesz filmem wiec pewnie bys sie tak ubierala bylas chlopczyca jestes i bedziesz

ocenił(a) serial na 7
xXxFallenAngel17xXx

i jeszce jedno kogo interesuje twoje zycie seksualne ?? osmieszylas sie widac musisz byc niezla hamka skoro miaals w zyciu 1 mezczyzne i to pewnie jakiegos bejoka. Powiem ci cos bylam aktorka i jako aktorka mialam bardzo duzo facetow i z nimi spalam ale w zcie to nie film obudz sie ze swiata iluzji hamko.

Monalia

Hamka to z Ciebie, skoro krytykujesz wszystkich negatywnie. Znowu nie czytasz ze zrozumieniem. :) Debilizm ludzki nie zna granic. Zobacz na temat a potem pisz kretyńskie komentarze. Tematyką na tym forum jest Milagros z serialu a nie Natalia czy inne osoby RZECZYWISTE. Wolę ubierać się jak chłopak niż pokazywać wszystkim nago tak jak to zapewne Ty robisz. :) Wątpię, żeby jaki kol wiek mężczyzna potraktował Cię normalnie, z szacunkiem jak kobietę skoro jesteś taka pusta. :)

ocenił(a) serial na 7
xXxFallenAngel17xXx

pusta to jestes ty owszem piszemy o milagros ale to nie powod zeby w rzeczywistosci brac przyklad z filmow i ubierac sie czy zachowywac jak ktos z filmu bo to absurd. Owszem na scenie sie rozbieralam TYLKO NA SCENIE nieraz ale niewidocznie -sztuka to biznes. nie ma nic wspolnego z rzecywistoscią a tak sie sklada ze jestem mezatka i mam dziecko wiec wiem lepiej cos o zyciu niz ty pustaku.

Monalia

Sorry laska ale tu się wygłupiłaś, ponieważ ja również mam już rodzinę. Nie zakładaj z góry, że piszesz z 10 latka. :) Nie osądzam tego co robisz i nie mam takiego zamiaru, chciałam Ci jedynie pokazać jak to jest, jak ktoś krytykuje Ciebie a nie na odwrót. Ludzie będą porównywać postacie z seriali do rzeczywistości, ponieważ zawsze tak było i będzie. Każda telenowela ma coś z życia rzeczywistego a ta to połączenie kilku takowych seriali, jeśli nie wszystkich. Porównują - bo lubią a skoro jesteś "aktorką" to powinnaś wiedzieć jak to działa i że twórcy na tym zarabiają.

ocenił(a) serial na 7
xXxFallenAngel17xXx

no co ty nie powiesz ;) wiadome ze zarabiaja ale z doswiadczenia wiem ze sztuka to sztuka a prawdziwe zycie to zupełnie co innego. Są brane fakty z zycia normalnego, ale większosc to fantazja. Gdy gralam w jednej sztuce teatralnej, bylam dziwiona ze ktos to wogule moze oglądać takie nierealne zdarzenia.

użytkownik usunięty
Monalia

Od zawsze wiedziałam, że poziom polskich "aktorów" i "aktorek" jest co najmniej niski, ale to już przegięcie! Dawno tak żenującego wpisu od zakompleksionej osóbki nie czytałam. Wątpię, czy masz rodzinę, nikt by z Tobą nie wytrzymał, chyba że jest jeszcze głupszy od ciebie.

ocenił(a) serial na 7

he mam ci wyslac zdjecia zebys uwierzyla ? wierzcie w co chcecie a kto tu jest zakompleksiony bo napewno nie ja. I radzę z szacunkiem sie odnosic do aktorów, gdyz nie macie pojęcia jaki to cięzki zawód.

Monalia

Ja rozumiem, że to ciężki zawód ale każdy kto ma pracę wkłada w nią wysiłek nie tylko Ty. Ludzie lubią oglądać "bajki", ponieważ w życiu mają wystarczająco problemów i kłopotów, więc nie chcą oglądać ich jeszcze w telewizji. Dlatego uciekają się do marzeń i fikcji.

ocenił(a) serial na 9
Monalia

ja pierdziu gimbaza Cię dopadła, w 1999 nie była beznadziejna, teraz jest!

użytkownik usunięty
darjaa

W 1999 dopiero wprowadzili gimnazja w Polsce...

ocenił(a) serial na 10
Magder

Widzę, że zgorzkniali krytykanccy ludzie chcą zniszczyć ocenę tej postaci, smutne. Milagros się nie tyka! Była świetna, jest i taka pozostanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones