PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 826
ocen
7,0 10 1 38826
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

Może mi ktoś przypomnieć, jak to się stało, że Ivo zerwał z Andreą i związał się z Pilar? Dlaczego?

Noane

no Ivo zerwał z Andreą,bo wyszło na jaw,że nigdy nie była w ciązy...a,że w tym czasie wróciła ta cała Pilar z nadzieja,że odzyska Iva . No to sie z nia związał aby dokopać Andrei i tak cały czas się ciągnie ten ich beznadziejny związek.

izabela11223

A jak to się stało, że ona była potem z Pablem? Przyznam szczerze, że nie pamiętam niektórych rzeczy, a zdarza mi sę wybiórczo oglądać jakieś odcinki na Pulsie albo Pulsie 2.

Noane

Ona,czyli Milagros ? No to zgodziła się na ślub,bo chciała się zemścić na Ivo za to,że jej nie wierzył w to co mu powiedziała,czyli,że Andrea nie była w ciąży...i na dodatek zaczął się spotykać z Pilar choć przekonał się,ze Mili jednak mówiła prawdę.

ocenił(a) serial na 8
Noane

Ivo ją odrzucił, to Pilar poleciała w ramiona Pabla, którego znowu to odrzuciła Milagros. :D

ocenił(a) serial na 9
Noane

Może „ona” w sensie Andrea? Andera była z Pablem przez chwilę po tym, jak Pablo w dniu swojego ślubu z Milagros rzucił się w pościg za porywaczem na skradzionym przez niego motorze i uległ wypadkowi. Andrea była świadkiem wypadku, zawiozła go do lekarza, okazało się, że Pablo stracił pamięć (na jakiś czas) i Andrea postanowiła to wykorzystać wmawiając mu, że są zaręczeni i pod koniec miesiąca mają zaplanowany ślub. Kiedy prawda wyszła na jaw oznajmiła Ivo, że chciała wzbudzić w nim zazdrość knując tę intrygę.

ocenił(a) serial na 10
Noane

a ta Andrea to chyba z 10lat starsza od Iva co? Bo on wygląda na około 20 a ona na jakieś 30 czyli starsza sporo nie sądzicie?

into_the_moonlight

Coś mi się kojarzy, że ona starsza była, ale trudno powiedzieć, ile, Ja dawałam jej 6 lat więcej od niego, ale możliwe, że było 10.

Noane

Nie wiem o ile lat starsza była w serialu ale Mili jej kiedyś przygadała że jest starsza od iva i ogólnie " już stara" czyli pewnie miała ok 30 ( bo Mili tylko 18, a wiadomo jak nastolatki myślą że po 30 to już ludzie są starzy :P). Ivo miał 24 lata, więc był tak z 6 lat młodszy od tyczki :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones