PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 831
ocen
7,0 10 1 38831
3,5 2
oceny krytyków
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

Zbuntowany Anioł

ocenił(a) serial na 10

Moja ukochana telenowela.Świetne role Iva i Milagros odegrali Facundo Arana i Natalia Oreiro. Trochę inna obsada i inne nazwiska min: Bernardo nie nazywał się Albertini. Ale telenowela jest super.

użytkownik usunięty
marta86_16

czesc jestem klaudia i pochodze z Polski , chciala bym cie bardzo pozdrowic, bo lubie ogladac twoj serial , poniewaz jestes fajna aktorka . zadzwonisz do mnie pod ten numer 889366870 dziekujem bardzo . papappa

użytkownik usunięty

hahahahahahahahahahhahahahahah ahah dobreeeeeeeee :D

użytkownik usunięty

zbuntowany anioł jets super bala komo !!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Zbuntowany anioł jest super niestety nie często go oglądam bo w ten czas jak idzie jestem w szkole

użytkownik usunięty

Zbuntowany anioł to mój ulubiony serial.Moja starsza siora mi go codziennie nagrywa bo ja za ten czas siedze w szkole. Ale były jajca jak Ivo zobaczył ze Mili pozuje naga dla Pawla. no ale ja juz musze konczyc bo musze lekcje odrobic papa :*

użytkownik usunięty

cześć jstem Arleta bardzo podoba mi się imię natalia.Jestem z Polski.Moim zdaniem bardzo pasujesz do roli Mili.Chciała bym Cię kiedyś poznać,dowiedzieć się o tobie troche więcej.Jeżeli zechcesz to zadzwoń pod numer 504-134-085.tak mi się ten serial podoba,że z kolezankami bawimy się w Zbuntoawny Anioł,a nawet na codzień mówimy do siebie innym imieniem np.ja nazywam się oczywiście MILI

użytkownik usunięty

cześć jstem Arleta bardzo podoba mi się imię natalia.Jestem z Polski.Moim zdaniem bardzo pasujesz do roli Mili.Chciała bym Cię kiedyś poznać,dowiedzieć się o tobie troche więcej.Jeżeli zechcesz to zadzwoń pod numer 504-134-085.tak mi się ten serial podoba,że z kolezankami bawimy się w Zbuntoawny Anioł,a nawet na codzień mówimy do siebie innym imieniem np.ja nazywam się oczywiście MILI

użytkownik usunięty

Oczywiśie Kochanie!!! Zadzwonie do Ciebie , bo nie mam nic innego do roboty!!! Setki osób dają mi swoje numery telefonu! Ale zadzwonię właśnie do Ciebie!!! Co tam przystojni faceci! Tylko...... chwileczkę..... Jak my sie dogadamy? Znasz może angielski? Jeśli tak , to dobrze..... Zadzwonię do Ciebie, jak kupię sobie kartę... LOL.

użytkownik usunięty

jestes jakas dziwna czy ty sie dobrze czujesz czy mam zadzwonic po lekarza przeciez Natalia do ciebie nie zadzwoni ty dobrze o tym wiesz zrobiłaś z siebie jakąś niewiem poprostu... nom a tak to Natalia jest super i ja lubie :)

użytkownik usunięty
marta86_16

Cześć nazywanm sie Adianna. Okopnie lubie film pt. "Zbuntowany Anioł" poniewaz Mili jest przebojową nastolatką, któa zakochała sie w swoim chlebodawcy ( w Ivie ). Ciepi z tego powodu dlatego ze on nie może sie odpędzic od kobiet. Cały czas ją zdradza a jednoczewśnie ją kocha. Obsada jest super Benardo, Fedeiko, Angelika, Luisa, Viki, Lina, Ivo, i oczywiście Milagros (Czolito) i wiele innych osób, jednak jedna osaba która mi sie nie podoba to Andrea, nie w sensie jako aktor, tylko jako osoba która cały czas przeszkadza w związku Mili i Iva. Jeszcze jej kłamstwa są okropne, a najdłupsza to tak jak Iva okłamała że jest w ciąży coś okropnego, a potem spadła ze schodów i poroniła (na niby). Kończe bo musze sie przygotować na następny odcinek PAPAPA :* Pozdrowienia

użytkownik usunięty
marta86_16

Cześć nazywanm sie Adianna. Okopnie lubie film pt. "Zbuntowany Anioł" poniewaz Mili jest przebojową nastolatką, któa zakochała sie w swoim chlebodawcy ( w Ivie ). Ciepi z tego powodu dlatego ze on nie może sie odpędzic od kobiet. Cały czas ją zdradza a jednoczewśnie ją kocha. Obsada jest super Benardo, Fedeiko, Angelika, Luisa, Viki, Lina, Ivo, i oczywiście Milagros (Czolito) i wiele innych osób, jednak jedna osaba która mi sie nie podoba to Andrea, nie w sensie jako aktor, tylko jako osoba która cały czas przeszkadza w związku Mili i Iva. Jeszcze jej kłamstwa są okropne, a najdłupsza to tak jak Iva okłamała że jest w ciąży coś okropnego, a potem spadła ze schodów i poroniła (na niby). Kończe bo musze sie przygotować na następny odcinek PAPAPA :* Pozdrowienia

użytkownik usunięty

Mam pytanko!Uwielbiam zbuntka ale nigdzie nie moge znaleźć streszczeń pierwszych odcinków serialu.na stronie polskie centrum serialowe są tylko od 46 odcinka!czy ktoś zna?
DRUGIE-czy zna ktoś jakieś stronki żeby mozna było obejrzeć fragmenty?Ja znam kilka np. www.MBR.naród.ru/fotos.html
Bardzo fajna stronka tylko odcinki długo si,ę ładują.
Jeszcze jedno wie ktoś może jak to było z tym jak andrea udała że spada ze schodów i potem zrzuciła wine na mili?Ivo jej uwieżył czy nie?
Bo nie wiem jak to było.
THANKS
papa

użytkownik usunięty

niestety ja niemam, wogóle niewiedziałam że są stresczenia. Heh no tak nie przedstawiłam się jestem natalia mam 13 lat i uwielbiam Oladać jej filmy, a zwłaszcza ZBUNTOWANEGO ANIOŁA.a na razie mam fajnie bo jestem chora i nie musze chodzić do szkoły jak chcesz moge ci streścić parę odcinków.papappapa

użytkownik usunięty

ściągłaś może już jakieś odcinki z tej strony www.MBR.narod.ru??Jak tak to prześlij mi je pocztą na odres magda.19902@wp.pl bardzo prosze:)

marta86_16

Cze zbuntowany anioł jest super!!! Jestem chora od tygodnia i moge sobie poogladac bo tak to siedze w szkole gdy leci pozdro papapa

użytkownik usunięty
marta86_16

ten film jest poprostu super.moim zdaniem najbardziej spodobs się osobą którzy są zakochani.ponieważ mogą wyobrazić siebie w roli Mili a drugą osobą może być ivo

użytkownik usunięty
marta86_16

to moja ukochana telenowela bardzo lubię Iva i Mili i wszystkich bochaterów chociarz niektórzy są skąpi. A chuda tyka niech się odczepi od Iva bo on kocha Mili i chce być z nią.

użytkownik usunięty
marta86_16

to moja ukochana telenowela bardzo lubię Iva i Mili i wszystkich bochaterów chociarz niektórzy są skąpi. A chuda tyka niech się odczepi od Iva bo on kocha Mili i chce być z nią.Po prostu super film. Chciałabym żeby nigdy się ona nie kończyła.

użytkownik usunięty
marta86_16

to moja ukochana telenowela bardzo lubię Iva i Mili i wszystkich bochaterów chociarz niektórzy są skąpi. A chuda tyka niech się odczepi od Iva bo on kocha Mili i chce być z nią.Po prostu super film. Chciałabym żeby nigdy się on nie kończył..

użytkownik usunięty
marta86_16

Ja tylko lubie oglądac telenowele z Natalią Oreiro i Facundo Arana i to jest najfajniejsza telenowela na świecie

użytkownik usunięty

Czy wiecie może jak nazywa się ta piosenka a raczej melodia która jest bardzo często puszczana w zbuntowanym aniele?Taka smutna!Bardzo mi się podoba tylko nigdzie nie moge jej znaleźć bo nie wiem jak sie nazywa!Np. wtedy jak mili w 92 odcinku wychodziła za pabla!I ivo do niej przyszedł zabrał kluczi takie tam.Albo jak byłą w tym samochodzie przed pujściem do kościoła albo jak ona sie już ubierała w suknie ślubna i spadło zdjęcie Pabla!Jak wiecie cokolwiek na temat tej melodii ti piszcie tu na forumi na maila!
zb_zb@buziaczek.pl
ta melodia o której pisze jest na stronie
http://oreiro.aktualne.cz/092-08%20Nikdy%20na%20teba%20nezabudnem.avi [oreiro.aktualne.cz/092- ...]
wejdźcie na nią.Jest tam do obejrzenia ten fragment z tą muzyką.Tylko nieraz ten fragment nie chce wejść.Jak tak sie stanie to spróbujcie wtedy za jakieś 2 dni.
Ten fragment jest chyba po rosyjsku.Tak mi sie wydaje.
dzienks za wszystko
piszcie jeżeli macie jakiekolwiek informacje na temat ttej melodii.
papa

użytkownik usunięty

czesc mam na imie marta uwielbiam zbuntowanego anioła zadzwoń do mnie i poproś martę sokołowską i porozmawiamy

użytkownik usunięty

mubjetenserial naoirzmi bende oglondacz wewtorek jachce rzeby ty powirzała
słoło zbuntowana natalia iwo powecto prorze mocno ok.ok ok.-----

użytkownik usunięty
marta86_16

Jesteś naszą ulubioną aktorką i piosenkarką. Chciałybyśmy Cię zobaczyć i porozmawiać o Twoim życiu. Odpisz nam bardzo Cię prosimy. MIESZKAMY W POLSCE W DOMU DZIECKA W BOCHNI !!!!!!!!!! CODZIENNIE OGLĄDAMY "ZBUNTOWANY ANIOŁ"


ODPISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

marta86_16

troche przesadzacie.Ona nawet nie wie o istnieniu Filwebu.A wy wypisujecie takie bez sensy typu-Zadzwoń do mnie to mój numer, przyjedz do mnie moze sie spotkamy??, kocham cie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tego czytać nie można.Lecz pomarzyć zawsze możnao Natalie Oreiro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones