PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 826
ocen
7,0 10 1 38826
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

niby

ocenił(a) serial na 10

niby Pablo kocha Mili a tak naprawdę knuł z Andreą, ciekawe czy Pablo był zakochany w Mili bo był w niej zakochany czy zakochał się by przypominała mu jego ś.p dziewczynę ? Dziewczynę się po prostu kocha jaka ona jest, a nie za podobieństwo.

ocenił(a) serial na 9
kinomanka_13

dokładnie, on oszukuje jak tam wszyscy :D nie zasługuje i nie pasuje do Mili

ocenił(a) serial na 10
Aselka

Pablo ma to po ojcu, przecież Damian też nie lepszy bo ma romans z Martą i się nią wysługuje co do celów biznesowych, a później ją porzucił gdy wyjechał z tą swoją Rossie, Ivo też nie lepszy ale on kocha Mili nad życie. Też bym tak chciała żeby jakiś facet zakochał się we mnie tak jak Ivo w Mili.

ocenił(a) serial na 9
kinomanka_13

Racja, Ivo też ranił Mili i to wiele razy ale za to na prawde było widac, że mimo to kochał ją bardzo

ocenił(a) serial na 8
kinomanka_13

Wkraczasz w sferę psychologii. Pablo z początku serialu to był malarzyna. Wrażliwy artysta żyjącym w cieniu bardziej przebojowego, młodszego kuzyna. A to że tak napalił się na Mili. Znów psychologia. Chyba chciał w końcu pokonać Iva. Dla prawie wszystkich kobiet z którymi był, był jedynie nagroda pocieszenia:

- narzeczona całowała się z Ivem, on potem się tłumaczył, że ona go zmusiła....jasne tylko głupek w to uwierzy.....siłą go wzięła :P

- Milagros była z nim, bo nie mogła być z Ivem

- Pilar tak samo

A na koniec ożenił się z dziewczyną, której nie kochał. Myślę, że tylko dla tego, że chciał mieć kobietę, dla której będzie tym jedynym, wyjątkowym.....bez względu na to czy coś do niej czuje czy nie.


Nie mniej jednak, uważam, że Pablo traktował by Mili lepiej niż Ivo.

ocenił(a) serial na 5
christinearron

Też wolałam Pablo, on przynajmniej budził u mnie jakieś zrozumienie i współczucie, a Ivo, bogaty rozpieszczony chłopczyk, król życia, tylko mnie wkurzał.

ocenił(a) serial na 9
kinomanka_13

Ivo kocha nad życie Mili?: P to dlaczego co noc śpi z tą Pilar ?

kinomanka_13

Pablo był jaki był, w tej rodzinie nikt nie jest święty. Ja nie mogę zrozumieć czegoś innego- dlaczego to Milagros go zwodziła? On ją może kochał, a może nie, może sam nie wiedział. Ona wiedziała, że go nie kocha, kocha Ivo. Dlaczego zgodziła się na ślub? Po co te szopki? Czy na świecie jest jeden Ivo i Pablo który może być jego jedynym substytutem? To było bardzo nie fair z jej strony. Co by było gdyby Ivo nie przerwał ślubu? Palbo byłby nieszczęśliwy, bo ona byłaby nieszczęśliwa. Teraz są właśnie odcinki na Pulsie gdzie zaraz ma być ślub, ona chodzi ze zwieszonym nosem i przy każdej okazji całuje się z Ivo. Ślub to poważna decyzja, a ona zgodziła się nie znając w ogóle "narzeczonego". To mi się bardzo nie podobało.

kinomanka_13

Obejrzałam dzisiaj odcinek i mam odpowiedź- nie kochał jej. Szantażował ją, że jeśli nie wyjdzie za niego to on się zabije. Obejrzałam 1 odcinek a tam w kółko teksty, że ona musi NALEŻEĆ do niego. To nie przedmiot żeby ktoś kogoś posiadał.

ocenił(a) serial na 10
alien_2

zgadzam się.

kinomanka_13

Oglądałam dzisiejszy odcinek i myślałam, że kiedyś nie widziałam go, bo leżałam w szpitalu:D Mama miała mi nagrywać odcinki, a nie nagrała końcówki tego odcinka, bo skończyła się kaseta. Pierwszy raz widziałam jak Ivo porwał Milagros:D Jutro obejrzę sobie odcinek, bo pamiętam, że tamten był fajny (oczywiście u mnie nagrany bez początku, mama nagrała jak już gdzieś tam dojechali;)).

ocenił(a) serial na 8
alien_2

Zgadzam się. Tak jak pisałam wcześniej. Pablo po prostu chciał dokopać Ivowi, i chociaż raz z nim wygrać.

ocenił(a) serial na 7
christinearron

mili sie plami za tym ivem latac wkolko ale wszyscy sa walnieci w tym filmie;D a powiedzcie mi jak pablo wpadl pod samochod wtedy co ivo porwal mili? sam wpadl czy andrea go popchnela? bo nie dopatrzylam

Monalia

no ale jak wpadł?...przeciez jechał na motorze za nimi,auto mu wyjechało to nie wyhamował i uderzył w samochód ...

ocenił(a) serial na 7
izabela11223

aha no myslalam ze wpadl bo tak jak mowilam niedopatrzylam !! widzialam jak juz bylo po wszystkim

Monalia

Andrea nie popchnęła go, tylko znalazła go po wypadku i przegarnęła, wmawiając mu jednocześni, że jest jego przyszłą żoną :-P

ocenił(a) serial na 7
babka_filmweb

to ze go oklamywala to widzialam juz i dlatego sadzilam ze wypadek byl jej na reke.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones