PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94047}

Zdarzyło się jutro

Early Edition
7,2 8 372
oceny
7,2 10 1 8372
Zdarzyło się jutro
powrót do forum serialu Zdarzyło się jutro

Tak jak w temacie mam pytanie czemu powstały tylko 4 sezony? Serial z naprawdę dobrym pomysłem, świetni aktorzy (zwłaszcza główny aktor, który dziś jest gwiazdą), bardzo ciepły i wciągający od początku aż do samego końca.

ocenił(a) serial na 10
TomasT

Bo pewnie skończyły się im pomysły, a na siłę nie chcieli tego dalej ciągnąć. Popatrz np. na Prison Break co się zrobiło ze świetnego serialu w kolejnych sezonach. lepiej mniej sezonów, ale ciekawszych, niż dużo i słabych :)

trancefan1986

To prawda, że lepiej mniej, a dobrze, jednak oglądając zakończenie czułem niewykorzystany potencjał. Prison break (który na dodatek wraca z kolejnym sezonem), Lost, to przykłady pomysłu przeciąganego na siłę, natomiast Early edition, to pomysł, który nawet nie został w pełni rozwinięty.

ocenił(a) serial na 10
TomasT

No właśnie ja też tak myślę. Dobrze by było, gdyby nakręcono kolejny sezon Zdarzyło Się Jutro :) Może napiszmy do producentów? Ale wątpię, żebyśmy coś wskórali :(

trancefan1986

Jak można zarobić kasę to robią kolejny sezon- w tej chwili jest moda na wracanie do dawnych produkcji. Wątpię jednak aby wrócono do Zdarzyło się jutro- główny aktor, to obecnie hollywoodzka gwiazda , grająca w największych produkcjach (ostatnio niemal samych oscarowych, w tym roku wróżę to samo), więc nie będzie mu zależało na powrocie do serialu, który go wypromował. Poza tym Zdarzyło się jutro nie wryło się tak mocno w świadomośc Amerykanów, jak nas Polaków.

ocenił(a) serial na 10
TomasT

No tak, ale Klan, Moda na Sukces itd. to lecą w nieskończoność :) A coś bardziej ambitnego to niestety nie...

trancefan1986

Bo są tanie, a mimo to mają niezłą oglądalność;). Czyli znowóż kasa się zgadza;). Są jednak seriale o bardzo dużej ilości odcinków na wysokim poziomie np Przyjaciele.

TomasT

Kiedyś nie ciśli tak jak teraz.
Powiedzieli, że koniec pomysłu i przerwali... dzisiaj byłby już pewnie sezon 12, a główny bohater, pracował do CIA, bo dowiedzieli się o magicznym kocie....

ocenił(a) serial na 10
Bilet95

Gdyby dobrze poszło, to może by nakręcili niewiele odcinków więcej, ale bardzo dobrych. Albo jakiś film na podstawie serialu.

trancefan1986

Kot z serialu XD

ocenił(a) serial na 10
Bilet95

Nie, przecież on był rudy :)

trancefan1986

Faktycznie, na miniaturce, ten twój wydawał mi się rudy.

ocenił(a) serial na 6
Bilet95

Moim zdaniem całe szczęście, że nie pociągnęli tego dalej, formuła serialu wyczerpała się gdzieś po dwóch sezonach, potem - z pewnymi wyjątkami - zrobiło się zbyt powtarzalnie i nudno. Fakt, że kilka ostatnich odcinków było niezłych, ale tym lepiej, że zakończyli w takim momencie zamiast ciągnąć serial na siłę, aż stawałby się coraz gorszy, jak to się dziś robi z większością fajnych produkcji.

Sol89

Prawda.
A znając współczesną widownie, nie ważne jak marnie by serial szedł... "szkoda, że nie kręcą dalej".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones