PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94047}

Zdarzyło się jutro

Early Edition
7,2 8 371
ocen
7,2 10 1 8371
Zdarzyło się jutro
powrót do forum serialu Zdarzyło się jutro

haha Kultowy serial!!..

ocenił(a) serial na 10

ten serial przypomina mi szczeniece lata kiedy to oglądalo sie Zdarzyło się Jutro na TVP1.. to byly czasy :)

londontown

ojj widzę, że to czujesz:) kilka dobrych lat szukałam tytułu tego serialu. W google wpisywałam wszystko gazeta, kot ect. i dopiero całkiem niedawno i przypadkowo udało mi się go odszukać. Dzisiaj go oglądam i czuję jakbym miała z znowu 6-7lat:) cudowne czasy:)
Pozdrawiam

Princesska0512

Ja mam tak samo ! Taki serial z dziecinstwa ! I dobrze ze udalo mi sie go znalezc :)
chentie do niego wroce

ocenił(a) serial na 10
londontown

Ja też go daaaawno temu oglądałem! Ale tylko pierwszy sezon i to nie cały, no bo leciało tylko w telewizji. A teraz dzięki internetowi obejrzałęm sobie nie tylko raz jeszcze pierwszy sezon, ale i w ogóle wszystkie sezony :) Chciałbym kiedyś polecieć do Chicago, spotkać się z głównymi bohaterami i najlepiej jeszcze odwiedzić restaurację Garego Hobsona :) To jakaś remiza strażacka jest, wszystko można zobaczyć w google street view :)

trancefan1986

A są napisy do wszystkich?

ocenił(a) serial na 10
5476

Nie wiem, bo ja mam z lektorem

trancefan1986

a skąd masz :D

ocenił(a) serial na 10
5476

Na warezach jest np. na D@rk VV@r3z, albo na (h0mikuj . pl

ocenił(a) serial na 8
londontown

Mnie podobały się pierwsze dwa sezony. Następne już mniej, gdzie aktorsko grali dobrze tylko Kyle Chandler i Myles Jeffrey.

ocenił(a) serial na 7
londontown

Kochałam ten serial! Oglądałam rano razem z mamą :)

ocenił(a) serial na 10
lilijka_4

A ja teraz znowu go sobie oglądam :)

londontown

Ja go oglądałem bodajże na Hallmark ;) był też tam film jak dziewczynka poznaje pilotów z dawnych czasów czy coś takiego i okazuje się że się rozbili :) nie pamiętam tego dokładnie. Ale zastanawia mnie jego. Skoro gazeta jest z następnego dnia czyli powinien odczekać 24H żeby ratować danych ludzi. A on biegnie tego samego dnia czytając dopiero co dostarczoną gazetę.

ocenił(a) serial na 8
Skromny16

A nie przyszło ci do głowy, że w porannym wydaniu gazety są opisane wydarzenia z całego dnia poprzedniego (dzisiejsze wypadki w jutrzejszej gazecie), więc czekanie 24h nie miałoby najmniejszego sensu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones