PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655002}
6,1 704
oceny
6,1 10 1 704
Zero Hour
powrót do forum serialu Zero Hour

Ciekawy serial ale nie można dokopać się do kolejnych odcinków a szkoda

barbiturian

Ciekawy i zagadkowy:) niestety tylko 3 odcinki wyemitowane a co do reszty to cisza, a przydałoby się obejrzeć do końca sezon.

killedhorse

Hejka
O tym własnie nawijam jak można uciąć i koniec bardzo proszę o info jakbyś coś na potkał
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
barbiturian

niestety... jak podaje hatak:

Stacja ABC zdecydowała się skasować przygodowy serial "Zero Hour" po wyemitowaniu zaledwie trzech odcinków.
Serial zadebiutował ze słabą oglądalnością na poziomie 6,3 mln widzów ze współczynnikiem 1.4 w 18-49. Trzeci odcinek natomiast zaliczył spadek do poziomu 5 mln widzów (1.0). To wystarczyło stacji, aby skasować serial, który wyraźnie nie potrafi przyciągnąć widzów przed ekrany.
"Zero Hour" z efektem natychmiastowym zostaje zdjęty z ramówki. W jego miejsca zostaną wrzucone powtórki. Nie wiadomo, czy pozostałe odcinki "Zero Hour" zostaną wyemitowane.

lakecik

Dzięki za info pozdrawiam serdzecznie

lakecik

5mln to dla nich za mało? normalnie smiech na sali ale co sie dziwić abc to gówno które skasowało nie jeden dobry serial a nudne shity zostawia :/

ocenił(a) serial na 6
Marko81

z tego co się orientuje to średnio z 9 mln powinno być cieszą sie jak jest ponad 10 a ponizej 7,5 to już chcą kasować emisję.

ocenił(a) serial na 7
barbiturian

Dobra wiadomość!
"Stacje ABC oraz NBC planują wakacyjną emisję pozostałych odcinków anulowanych seriali "Zero Hour", "666 Park Avenue" oraz "Do No Harm"." :-)

"Emisja 10 kolejnych rozpocznie się w sobotę 15 czerwca (dwa odcinki na raz), następnie co tydzień emitowane będzie po jednym, a 3 sierpnia obejrzymy dwugodzinny finał."

lakecik

Lakecik Super info wielkie dzięki pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
barbiturian

Nie ma za co. Cała przyjemność po mojej stronie ;)

lakecik

chomik ak22j 4 odc. w wersji oryginalnej

js_24

Nie wiem jak to się stało, czy był jakiś wyciek czy coś, ale udało mi się znaleźć na thepiratebay odcinki 4-7 :) Właśnie sobie oglądam.
Jak ktoś chce to proszę na PW, podeślę linka albo już bezpośrednio pliki :)

peciaq

Ja na emulu dorwałam 9 odcinków...czekam na dalsze

ocenił(a) serial na 5
barbiturian

Ja jestem po obejrzeniu całości - jest dostępna całość emitowana na FOX-ie we Włoszech lub Hiszpanii. Niestety gorzej z napisami, gdyż nawet dostępne angielskie są z lekka rozjechane.

asika26

Hejka asika26 trochę za daleko jak na serial ale dzięki za info pozdrawiam

asika26

U szwedzkich piratów komplet 1-13. Z napisami ang słabo trzeba by synchronizować. Całkiem zręczna końcówka dawała fajne nadzieje na całkiem niezłą kontynuację, ale niestety nie będzie więcej ... raczej.

ocenił(a) serial na 7
barbiturian

ja widziałam wszystkie. w angielskiej wersji językowej. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones