PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655002}
6,1 704
oceny
6,1 10 1 704
Zero Hour
powrót do forum serialu Zero Hour

Jak w temacie.
Chciałabym zacząć, ale zastanawiam się, czy to będzie w moim typie czy raczej nie.
Więc chciałabym mniej więcej wiedzieć, o czym opowiada ten serial, więcej niż w opisie i czy jest ciekawy itp.
Wiem, że ratingi są słabe, tak nawiasem.

ardnaskela_filmaniak

osobiście odradzam. obejrzałam 2 odcinki i nieomal umarłam. spodziewałam się ciekawej, intrygującej fabuły, a niestety serial jest nudny i chwilami wręcz absurdalny. aktorstwo też jest marne. zresztą zajrzyj tutaj jak chcesz po więcej info: http://www.filmweb.pl/serial/Zero+Hour-2013-655002/discussion/zaw%C3%B3d+wszechc zas%C3%B3w!,2137558. moim zdaniem na rynku filmowym jest tak duża oferta seriali, że warto zainteresować się czymś innym i nie tracić czasu na ten, z bólem serca przyznam, badziew.

kompaktowa

Bez przesady, że taki badziew.
Serial nie jest w sumie aż taki zły.
Mógłby się rozkręcić.
Pomysł był fajny. Obejrzałam trzy odcinki i nawet niezły, tylko trochę nudnawy.
Gdybym mówiła na wszystko, co jest trochę nudne i ma oglądalność niezbyt dobrą, to by mi wyszło, że prawie wszystkie seriale są badziewami. Zresztą biorąc pod uwagę też błędy i nieścisłości...
Takie na przykład "Eleventh Hour" weźmy - strasznie nudne i w ogóle.
Nie mogłam przebrnąć przez pierwszy odcinek nawet, chociaż w sumie aż tak bardzo tragicznie to nie było.
A o niektórych serialach na przykład The CW to już się wolę nie wypowiadać.
A i jeszcze dodam, że wolę czasami czas "zmarnować" i jeśli bardzo chcę się czegoś dowiedzieć, jednak spróbować zacząć oglądać.
Według mnie nie ma czegoś takiego, jak zmarnowany czas.

ardnaskela_filmaniak

A no pomysł był fajny, nie mówię, że nie. Bardzo na ten serial zresztą liczyłam, bo ciekawie się zapowiadał. Jednak sposób w jaki jest poprowadzony mi nie odpowiada. I te totalne bzdury... agentka FBI czy tam policjantka już nie pamiętam leci pomagać jakiemuś zwykłemu obywatelowi, bo taki ma kaprys, super tajemnica wyjawiona dwójce nastolatków, bo spytali... wybacz dla mnie to jest z lekka żenujące. Zazwyczaj daję serialowi sezon, ale w tym przypadku nie wyrobiłam, a to chyba też o czymś świadczy. Jeśli Tobie nie żal czasu, ok. Pytałaś o opinię, więc się uzewnętrzniłam.

kompaktowa

Wiem, z tymi nastolatkami trochę głupie, taki błąd, ale czasami trzeba po prostu przymknąć oko na niektóre rzeczy ;).
Serial nie porywa niestety, ale da się go oglądać.
Znasz jakieś ciekawe inne seriale a propos w podobnym typie?

ardnaskela_filmaniak

Właśnie nie za bardzo, dlatego tak bardzo się napaliłam na ten serial. Chętnie obejrzałabym coś z tajemnicą tudzież konspiracją w tle.

ocenił(a) serial na 1
kompaktowa

Również odradzam. Ktoś miał pomysł, ale nie poradził sobie z realizacją. Szkoda, szkoda.

ocenił(a) serial na 2
ardnaskela_filmaniak

Słabizna i scenariuszowa i aktorska , szkoda czasu

big

No to już po ptakach, bo obejrzałam.
Czasami warto czytać posty, tak nawiasem :).

ocenił(a) serial na 5
ardnaskela_filmaniak

Jak dla mnie to rozrywka z rodzaju Skarbu Narodów czy Indiany Jonesa, nie wydawał mi się nudny, ale rzeczywiście absurdów sporo:) Najgorzej oceniam cukierkowe i naiwne zakończenie-poniosło ich..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones