PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655002}
6,1 704
oceny
6,1 10 1 704
Zero Hour
powrót do forum serialu Zero Hour

Jak w temacie.
Chciałabym zacząć, ale zastanawiam się, czy to będzie w moim typie czy raczej nie.
Więc chciałabym mniej więcej wiedzieć, o czym opowiada ten serial, więcej niż w opisie i czy jest ciekawy itp.
Wiem, że ratingi są słabe, tak nawiasem.

ardnaskela_filmaniak

Pobierz sobie 1 odcinek i sama się przekonaj ! Minuta roboty i po sprawie - na prawdę nie warto sugerować się opinią innych ,tym bardziej ,że znalezienie odcinka trwa moment i napisów też ! Pozdrawiam.

Edit: Zdublowałaś tematy ,zgłoś do usunięcia ,a serial nawet nawet :) .

WARIACIK

Sorrki za zdublowanie. Miałam lekki problem z internetem, a wiesz, jak to jest, gdy się komp zacina.

ardnaskela_filmaniak

Wiem wiem ,miłego dnia ^_^ .

WARIACIK

A dziękuję :).
Tobie też go życzę.
I tak przy okazji, widziałam pierwszy odcinek i muszę przyznać, że całkiem niezły.
Szkoda tylko, że kasują te seriale, które są w miare ciekawe, a dają następne sezony tym, które według mnie na to nie zasługują /oczywiście nie mam tu na myśli wszystkich/

ardnaskela_filmaniak

Nie ma co oglądać, bo serial został porzucony po trzech odcinkach. Ciężko ocenić czy dobrze, jeśli lubisz historyjki typu Lost, Flash Forward czy inne Alcatraz to na pewno by Ci się spodobało. Inna sprawa że realizację w najlepszym wypadku można ocenić na "taka sobie". Tak czy owak - jeśli nie zostanie wznowiony przez jakąś stację, lepiej nie sprawdzać - a nuż się spodoba i się zdenerwujesz ;-)

szalalalala

Po trzech?
To nie ma dalej?
Nie chodzi mi o te wyemitowane, ale musieli chyba kolejne, które wyemitowali wstawić do sieci czy jak.
No nie wiem.
A poza tym to nie fair, że jeśli serial zostaje skasowany, od razu schodzi z anteny.
Przynajmniej u CW jest inaczej, chociaż ostatnio nie mają żadnych nowych ciekawych produkcji, oprócz "Arrow" można rzec.
Mam nadzieję tak nawiasem, że wybiorą jakieś dobre piloty.
Ale i tak w nich na 90% nie znajdzie się "Sherwood" ani "Amazon" z tego, co wnioskuję.
Ehh..

ardnaskela_filmaniak

nastąpiła reaktywacja serialu , jest już 8 odcinek

malutki

Nie tylko tego.
666 Park Avenue też emitują.
W końcu niedługo lato i wszystkie seriale miały już swój finał.

malutki

Odcinki sa tylko napisow brak ... :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones