Zero Zero Zero
powrót do forum 1 sezonu

Świat kokainy 7/10

ocenił(a) serial na 7

Serial o dilerach skorupowany glinach o przemytnikach we Włoszech W serialu obserwujemy rodzinne która chce przemycic towar
do Ameryki Południowej oglądamy skrorupowany Policjantów z Ameryki Południowej którzy chcą przejąc rynek kokainy . serial obserwujemy
z punktu amerykańskiej rodzinny która wygląda na normalną po prostu taki biznes Policjanci którzy stwierdzili może walczą z
tak zwanymi wiatrkami wiec czemu nie zacząć tym kierować .Jest jeszcze jedna włoska rodzinna która tu powinna grać pierwsze
skrzypce po mojemu poszła trochę w odstawkę ale to nie był zamierzony cel oprócz dziadunia który już potrzebuje pomocy a jeszcze
nóz potrafi wbić ciało wnuka .Najbardziej podobał mi się zabieg cofania jak doszło do sceny finałowej każdego odcinka jakby
pokazać dlaczego tak a nie inaczej .Pierwsze skrzypce też gra muzyka .Jak na serial gansterski czy sensacyjny nie jest dla
mnie tak brutalny jak Gomorra .Serial o walce o zasadach no i że rodzinna trzyma się razem i ma swe zasady .Liczę na drugi sezon 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones