PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=346133}

The Familiar of Zero

Zero no Tsukaima
7,2 2 839
ocen
7,2 10 1 2839
Zero no Tsukaima
powrót do forum serialu Zero no Tsukaima

Witam
Na początku to anime mnie zaciekawiło, zapowiadało się nieźle. Jednak im dalej się ogląda tym coraz gorzej. Nawet nie potrafię dostrzec plusów. Fabuła i akcja bardzo szybko zaczyna się walić. Coraz bardziej przypomina to anime z gatunku: harem i ecchi. Bohaterowie są żałośni. Jeśli chodzi o wątek romantyczny to polega on na tym, że z każdym nowym sezonem pojawia się nowa-stara bohaterka, która zakochuje się w głównym bohaterze. Natomiast główny bohater, jak to z ecchi nie opiera się temu nic a nic (powiedźmy). Mimo, że "zdradza swoją ukochaną" to i tak potem wracają do siebie- takie głupoty typowe dla ecchi. Praktycznie p każdym odcinku można się do czegoś doczepić, a czasami tak bije po oczach, że brak słów.

Muzyka 6/10
Główny bohater 4/10
Główna bohaterka 3/10
Reszta postaci 2/10
Fabuła 1/10
Kreska 510
Zakończenie 10/10 (w końcu koniec :d )

Całość 4/10

ocenił(a) serial na 7
films100

skoro 4/10, to czemu twoja ocena jaka widnieje u mnie na filmwebie to 6?

skuti

całość składa się z 4 sezonów, a to jest forum 1 sezonu. jak tytuł wskazuje kolejne sezony mają coraz niższe oceny, a nie ma jakiegoś wspólnego forum dla całości. mam nadzieję, że mniej więcej zrozumiesz o co chodzi :)

ocenił(a) serial na 3
films100

Dzięki bo jak to jest najlepszy sezon to resztę sobie odpuszczę . Rozumiem różnice kulturowe ale to pomieszanie z poplątaniem zachodnich historii jest strasznie irytujące . Gandalfy , Harry Potter , trzej muszkieterowie , prawdziwe nazwiska arystokracji . Znalazłem ten " harem" na dwóch listach top 10 ale dla mnie jest nieporozumieniem . według mnie nie ma nic do zaoferowania ani poprzez fabułę , prowadzenie akcji czy kreacji bohaterów . wszystko jest nijakie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones