PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637619}

Zetman

6,7 376
ocen
6,7 10 1 376
Zetman
powrót do forum serialu Zetman

Hmm sam nie wiem, mam mieszane uczucia odnośnie tej serii. Czytałem mangę i może to jest tego głównym powodem. Odniosłem wrażenie, że akcja jest prowadzona dość chaotycznie i nie wiem, czy widzowie bez znajomości pierwowzoru coś z tego zrozumieją. Za dużo napchano wątków fabularnych jak na te dwa pierwsze odcinki. Powinni to rozwlec/ewentualnie uprościć i bardziej się skupić na uczuciach chłopca, który nic nie wiedział o życiu i śmierci. Twórcom wyszedł taki miks, w którym wszystko wrzucono do jednego worka, a akcja skacze z miejsca na miejsce. Szkoda, można to było zrobić lepiej. Nie tracę jednak nadziei że dalej coś się poprawi.

gagarin77

Zbyt dużo wątków chcą zmieścić w tych 13 odcinkach. Zdaje mi się, że będzie to jedynie marna reklamówka mangi... tak jak było już w wielu przypadkach.
Tymczasem, powracam do czytania wersji nieanimowanej... po raz kolejny!

tritanis

anime jest genialne, ale wkurza mnie to że teraz wszystko chcą mieścić w 13 odcinkach przez to często spieprzają koniec anim... mam nadzieje że zmienią zdanie i trochę je przedłużą...

ocenił(a) serial na 6
Carrie_

albo powstanie 2 sezon. manga przecież jeszcze chyba się ukazuje...

Blue_Beetle

jejku to dobrze :)

ocenił(a) serial na 3
Blue_Beetle

Nie będzie, pierwszy zestaw odcinków sprzedał się ledwo powyżej 500 sztuk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones