PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695321}

Empresses In The Palace

Zhen Huan Zhuan
7,3 108
ocen
7,3 10 1 108
Zhen Huan Zhuan
powrót do forum serialu Zhen Huan Zhuan

Czy ktoś wie gdzie można obejrzeć pełną 70-cio odcinkową wersję tego serialu? Oglądałam 'okrojoną' 6-odcinkową wersję na Netflixie (Empresses in the Palace), i jestem ciekawa wersji dłuższej, w wersji netflixowej poucinano albo nie rozwinięto wielu watków...

ocenił(a) serial na 8
burberry

Znalazłaś może ? Jestem właśnie po obejrzeniu i dzięki Tobie wiem, że to wersja okrojona i faktycznie brakowało mi wielu wątków.

nagorna

Niestety nie znalazłam :( Ale za to na netflixie jest nowa chińska drama "The rise of phoenixes" i jest chyba nawet lepsza od "Empress..." - tzn zależy co kto lubi, ale mi się bardzo podobała, polecam

burberry

Jeśli nadal szukacie, na youtube jest playlista całej wersji oryginalnej (z opcją napisów angielskich). Osobiście bardzo polecam, można wczuć się w akcję nieporównywalnie bardziej niż przy okrojonej wersji netflixa. Niestety filmweb nie pozwala mi na wstawienie linka, więc jedynym co mogę zrobić jest zacytowanie wam tytułu pierwszego filmu:
甄嬛传 01 | Empresses in the Palace 01 高清
Nic tylko wkleić w wyszukiwarkę i wsiąknąć ;)

jjkauhberf

Ooooo, wielkie dzięki!

burberry

Szkoda że nie ma napisów PL ):

ocenił(a) serial na 7
burberry

Jestem naprawdę zły. Obejrzałem serial na Netflixie, a teraz mi uświadomiliście, że to był po prostu dziewięciogodzinny spoiler. Widzę, że w pełnej wersji jest chociażby bardzo dużo kontaktów międzyludzkich, które w netflixowym skrócie były płaskie. Żałuję, że nie wpadłem na ten wątek wczesniej, bo teraz będę musiał odczekać ze dwa lata, żeby zapomnieć i obejrzeć na spokojnie pełną wersję.

ocenił(a) serial na 7
Pudelmylove

Mam podobnie :(

Obejrzałam ten serial na Netflixie kilka miesięcy temu i wczoraj naszła mnie ochota, aby go odświeżyć, bo to jedynie sześć odcinków. Z ciekawości zajrzałam na Filmweba, bo czasami w powiązanych wyskakują fajne propozycje i być może znalazłabym coś podobnego do tego serialu, a znalazłam temat, który uświadomił mi, że mam do obejrzenia siedemdziesiąt odcinków. Szkoda, że jestem świeżo po seansie, również żałuję, że dopiero teraz się o tym dowiedziałam, ale jednak kilkadziesiąt dodatkowych odcinków to dobra opcja :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones