PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256120}

Zielone skrzydło

Green Wing
7,1 328  ocen
7,1 10 1 328
Zielone skrzydło
powrót do forum serialu Zielone skrzydło

31 marca 2006, w bytyjskiej tv miała mijesce premiera 1-go odcinaka II serii Green Wing. Ma byc podobno jeszcze bardziej zakręcony, a swój udział zapowiedziały w nim gwiazdy z innych seriali brytyjskich.
I serię widziałam całą i stwierdzam, że zasłużenie zbiera nagrody za produkcję komediową :-))) Choć, jak dla mnie, nieco może za dużo wulgaryzmów. Ale poza tym świetne!!!

ocenił(a) serial na 10
kicikici

Hm... widziałam właśnie 1-y odcinek II serii i jakoś nie powalił mnie na kolana. Powiedzenie "Nie chwal dnia przed zachodem słońca" nabiera w tym kontekście specyficznego znaczenia... 1-y odcinek jest: primo - dłuższy niemal o połowę; secundo - wyraźnie "przefajnowany" i momentami wręcz... nudnawy. Twórcy bardzo się przejęli zachwtem damskiej części widowni nad Julianem Rhind-Tutt ( który w pewnym momentach filmu fryzurą i stylem mógłby pobić Camilę Parker-Bowles w kategorii najbardziej nietwarzowy image roku, ale dobra- niech im będzie) Świetna jest natomiast Michelle Gomez, Mark Harm i Pipa -genialna jak zawsze :-) Zobaczymy, jak będzie dalej. Z tego, co czytałam w brytyjskiej prasie - krytycy na razie "zjechali" pilotażowy odcinek II serii okrutnie, mimo, że I seria wcześniej zbierała całkiem przyzwoite recenzje.

kicikici

Hej to może zdradzisz jak konkretnie śćiągnąć te odcinki drugiej serii?!