PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256120}

Zielone skrzydło

Green Wing
7,1 327
ocen
7,1 10 1 327
Zielone skrzydło
powrót do forum serialu Zielone skrzydło

serial jest super!!!

ocenił(a) serial na 10

Nie widzialam pierwszej serii (planuje wkotce kupic), ale druga seria jest niesamowita. Podoba mi sie gra aktoraska, lubie angielskie poczucie humoru, niesamowite sa rowniez te muzyczne wstawki, kiedy nastepuje zwolnienie i przyspieszenie. Ci co widzieli, wiedza o co mi chodzi. Pozdrawiam!

Lucy_4

to on jest do kupienia u nas w sklepach?

ocenił(a) serial na 3
Lucy_4

niestety wg. mnie serial jest żalosny. "niesamowite sa rowniez te muzyczne wstawki, kiedy nastepuje zwolnienie i przyspieszenie", ja to widzialem i mnie sie to nie podoba :P najbardziej chodzi mi o to, ze taki humor jaki przedstawiony jest w tym serialu jest dziecinny. smieszyloby mnie to w wieku 10 lat maksymalnie. kogo smieszy gosciu udający rekina, albo baba ktora wpycha gębę w tort i go pałaszuje? jednak widząc po notach są tacy którzy sie przy tym bawią, choć to żałosne. Ci co widzieli serial "Hoży Doktorzy" (Scrubs) wiedzą co mam na mysli, tam dopiero mozna sie usmiac, poniewaz tam sa inteligentne zarty ale tez i powazne momenty. A w Zielonym Skrzydle tylko zarty i ho ho ho co oni nie potrafią, ale jestesmy smieszni ;/ Moja ocena: 2 z minusem na 10

ocenił(a) serial na 1
J4sik

lepiej bym tego nie ujął. Ja oceniam tą żałośc 1 na 10. To humor dla kretynów, przykra prawda.

ocenił(a) serial na 6
braindead138

To idz sobie kolego ogladaj Bergmana i nie zawracaj glowy.

ocenił(a) serial na 8
J4sik

nie kolego to jest właśnie typowy angielski humor - rozumiem że Allo Allo czy Hotel Zacisze też są cienkie bo nie ma w nich poważnych momentów ;-)))?

ocenił(a) serial na 1
siwol

nie chodzi o poważne momenty, ale o to, że te niepoważne są żałosne w porównaniu do innych seriali, czy filmów.

ocenił(a) serial na 9
Lucy_4

Dokładnie wiem o co chodzi. Serial jest super!! Pełen angielskiego humoru. A angielski humor właśnie w dużej mierze opiera się na abstrakcji i absurdzie. Ci którzy tego nie rozumieja uważają go za żałosny. Tutaj potrzeba uruchomić troche wyobraźni żeby potrafić śmiać się z absurdu!

alicjatarkowska

Uwielbiam angielski humor ale porównywanie tego bezsensownego, nudnego, irytującego badziewia do genialnych Allo'Allo czy Hotel Zacisze to kompletne nieporozumienie :/

ocenił(a) serial na 1
alicjatarkowska

'Dokładnie wiem o co chodzi. Serial jest super!! Pełen angielskiego humoru. A angielski humor właśnie w dużej mierze opiera się na abstrakcji i absurdzie. Ci którzy tego nie rozumieja uważają go za żałosny. Tutaj potrzeba uruchomić troche wyobraźni żeby potrafić śmiać się z absurdu!'


hahaha, o tak to humor tylko dla inteligentnych ludzi. Nie ma to jak kiedy śmieszą Cie mężczyźni przebrani w babskie ubrania.

ocenił(a) serial na 9
braindead138

Babskie ubrania?? Normalnie chyba widziałeś aż z jeden odcinek.

ocenił(a) serial na 3
alicjatarkowska

ale mi typowy angielski humor. żygać sie chce. co do niektorych angielskich serialikow jestem wyrozumialy no ale prosze Was. co w tym smiesznego? przesadnie zbyt duzo absurdu jak dla mnie. zreszta ocena mowi sama za siebie, a nawet powiem ze zbyt wysoka. nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones