PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594028}

Ziemia buntowników

Terra Ribelle
7,7 180
ocen
7,7 10 1 180
Ziemia buntowników
powrót do forum serialu Ziemia buntowników

Kurczę czemu tego nikt nie chce w naszym kraju przetłumaczyć ? Scenariusz tworzyła ta sama
osoba co ,,Elisa di Rivombrosa'' stąd śmiem twierdzić, że ten serial musi być świetny.

F_A_N_T_A_Z_J_A

Mam w planach tłumaczenie tego serialu. Niestety do tego jeszcze kilka miesięcy zejdzie bo na razie zaczęłam tłumaczyć "Tierra de Lobos". Ale plan jest :)

patikama

Przeżyję te kilka miesięcy. Miło, że o tym pomyślałaś.
Ps. Uwielbiam Twojego gryzonia

F_A_N_T_A_Z_J_A

Serial będzie na AXN od 3 października

Gitka

Dzięki za informacje. To mnie bardzo cieszy :)

F_A_N_T_A_Z_J_A

o czym to jest ?

DeRo_filmaniak

Serial można obejrzeć na axn player jeszcze przez 27 dni.

F_A_N_T_A_Z_J_A

O CZYM TO JEST ???

DeRo_filmaniak

Akcja dzieję się w XIX wieku w Mammaremie. Serial ogólnie jest o dwóch kolegach z dzieciństwa. Jeden jest zarządcom a drugi jest pasterzem. Na tych ziemiach grasuje też banda rozbójników tak zwanego Wilka. Ogólnie to dramat, romans z domieszką westernu. Pierwszy odcinek : Maremma, koniec XIX wieku. Lacopo jest synem panicza Achille Vincenzi, Andrea zaś jest pastuchem i osieroconym synem służby. Obydwaj bohaterowie są kowbojami, którzy razem dorastają i rywalizują w zaganianiu i ujeżdżaniu bydła. Mimo to ich charaktery bardzo się różnią: Andrea jest otwarty, pogodny i uczynny, Lacopo - zamknięty w sobie i wycofany. Ich życia zmienia się nie do poznania, gdy stary Vincenzi postanawia wydać swojego syna za młodą arystokratkę z Florencji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones