PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833558}

Zniewolona

Krepostnaya
7,4 2 395
ocen
7,4 10 1 2395
Zniewolona
powrót do forum serialu Zniewolona

Z jednej strony wizualnie zachwycający, z drugiej - dlaczego - jak w prawie każdym współczesnym serialu - seks musi być przedstawiony tak dosadnie i wulgarnie? Sama fabuła na razie bardziej przypomina telenowelę. Może się rozkręci w bardziej ambitnym kierunku.

shivar

Fajne porównanie

Ribanna

Przedstawienie raczej adekwatne,zresztą panowie wobec chłopek pańszczyźnianych, nie zwykli chyba zachowywać się inaczej.

ocenił(a) serial na 5
Ribanna

To wynika z pochodzenia twórców . Życia w chałupie na kupie i genetycznie uwarunkowanego podglądactwa.

Ribanna

Dla mnie też z każdym kolejnym odcinkiem ten serial przypomina coraz bardziej telenowelę z ameryki południowej wzbogaconą jedynie nieco o koloryt kulturowy. Na dodatek główna para jest mdła do bólu i w ogóle nie widać w nich tej miłości, o której tak mówią. O wiele ciekawsze są postacie drugoplanowe jak matka chrzestna Kati czy Grigorij.

domru87

Zgadzam się. Główna para jest mdła i nijaka, ale to chyba celowy zabieg twórców. I więcej nie zdradzam, ale polecę obejrzeć. :) Oj, zrobi się gorąco. ;)

ocenił(a) serial na 5
Klaudia_Anastazja

Nie tylko mdła i nijak, ale wręcz irytująca, ale to chyba faktycznie celowy zabieg

Klaudia_Anastazja

Niby zrobi się gorąco , ale w sumie to w serialu nie dzieje się ani jedna dobra rzecz ( przynajmniej dotychczas , a jestem na 23. odcinku.) Już straciłem nadzieję na jakiś pozytywny wątek w fabule , wszystko zaczęło opierać się na przemocy i zamordyźmie. Upór aleksjeja stał się irytujący, tak samo jak zasada , że jeśli istnieje jakaś zła możliwość , to napewno na nią się natrafi . Szczerze powiedziawszy , nie wiem o czym będzie reszta odcinków , bo jest ich aż 48 . Czy o samej zniewolonej ? Narazie mam mieszane uczucia...

Piotr_Kulczewski

No cóż, kwestia gustu i oczekiwań. Po pierwszym odcinku nie miałam żadnych, a kolejne zaczęły trzymać w napięciu. Przyznam, że końcówka pierwszego sezonu poszła po mojej myśli i może stąd ta "satysfakcja". ;) Drugi sezon, jak to zazwyczaj bywa zdecydowanie dużo słabszy i wieje nudą.

ocenił(a) serial na 7
domru87

to tez sprawa epoki, ktora kreowala takie wyidalizowane postawy, wiec to nie powinien byc zarzut... co prawda Aleksiej jest cholernie irytujacy i przewidywalny, ale to takze mozna zrzucic na karb epoki i wychowania

Ribanna

Serial fajny, całych odcinków nie oglądam tylko jakieś tam urywki jak moja mama ogląda, ale po tym co już widziałem stwierdzam że serial ciekawy

Ribanna

Sceny seksu są takie, a nie inne, by nikt nie zapomniał o następnym odcinku. To proste.

ocenił(a) serial na 2
Ribanna

Chyba nie chodzi tu o ambitny kierunek tylko o prawdę. A tu prawdy nie ma, jest bajka, sen. Lepiej by twórcom wyszedł serial o Wołyniu w czasie II wojny.

Ribanna

Sceny seksu? Wulgarne i dosadne? W reżimowej kur.wizji (to chyba musi być brzydkie słowo, bo musiałem kropką rozdzielić, żeby przeszło ;-) o dziewiątej wieczorem??? Hahahaha. Całują się z języczkiem, czy jak?

ocenił(a) serial na 1
Ribanna

Zgadzam się, kostiumy, wnętrza, ale reszta to koszmarna opera mydlana. Poziom dialogòw i gry aktorskiej najwyrzej mierny. Postawienie tego gniotu na ròwni z brytyjskimi czy niektòrymi amerykańskimi serialami jest wielkim nieporozumieniem. Obejrzyjcie sobie Jamestown, Black Sails, Poldark czy Mr. Selfridge, aby poròwnać poziom gry aktorskiej.

ocenił(a) serial na 1
Buenovista

najwyzej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones