PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833558}

Zniewolona

Krepostnaya
7,4 2 396
ocen
7,4 10 1 2396
Zniewolona
powrót do forum serialu Zniewolona

Aktorzy słowiańscy są urodziwi. Zastanawiałam się czy w Rosji występuje imię Stanisław. Tak ma na imię aktor grający Czerwińskiego. Bez charakteryzacji mógłby być wzięty za Polaka. Lubię angielskie filmy kostiumowe są bardzo dopracowane ale gdy słyszę o zupie grzybowej, kiszonej kapuście, krawatce, o ucieczce do Polski do Krakowa to już ten serial lubię

ocenił(a) serial na 2
agiuta

Ja myślę że aktor grający Aloszę jest bardziej podobny do Polaka prosto od trendy fryzjera. A młody Czerwiński wygląda na ruska. Kowal wygląda na banderowca, Kacia to same zęby w suchej mordce.

felicytas

Zarządca wyglada jakby z filmu "Lenin w Poroninie"
Najładniejsza jest brunetka od Aloszy. Potem Żona Grigorija i ta wredna chłopka.

ocenił(a) serial na 5
kakaowe oko

Mnie nie bardzo przypada do gustu wredna chłopka. Nie z powodu swojej roli ,ale ten typ urody. Karnacja jak przy żółtaczce z sińcami wokół oczu.

ocenił(a) serial na 5
felicytas

Może i masz rację bo Alosza to Białorusin. Blisko Polski. Dziewczyny wydają mi się ładne bo nie mają botoksowych ust. A faceci nie są bardzo chudziutcy.

ocenił(a) serial na 2
agiuta

Agiuta dziewczyny nie mają ust botoksowych ale mama Aloszy ma, jest piękna i myślę że bez tych ust byłaby jeszcze piękniejsza. .

ocenił(a) serial na 5
felicytas

Zgadza się mama Aloszy to chyba znana aktorka w Rosji ta Olga Sumskaja czy jakoś tak. Stąd może i te poprawki ?. Ale to rzeczywiście piękna i utalentowana aktorka

felicytas

Olga Sumska to istna Jessica Lange

SatineNic

Dokladnie

felicytas

Nikt tu nic nie pisze o Halce (Slava Krasovska) a ja nie potrafię oderwać od niej oczu. Cudowna kobieta, tylko kochać...

ocenił(a) serial na 7
agiuta

Oczywiście, że w Rosji występuje imię Stanisław: Stanisław Pietrow, Stanisław Bunin, Stanisław Czistow, Stanisław Czerczesow, nawet Stanisław Popławski (choć miał polskie pochodzenie). To imię występuje chyba w całej Słowiańszczyźnie.

ocenił(a) serial na 5
Wielet

Dziękuję no to już wiem.

agiuta

Imię występuje także w wersji żeńskiej: 19-letnia Stanisława Konstantinowa reprezentuje Rosję w łyżwiarstwie figurowym. W dodatku jest wybitnie urodziwa: https://www.instagram.com/p/ByXoMyMp1qY/ :)

ACCb

To jest film ukraiński

klik123

Pytanie było o występowanie imienia w Rosji :)

ocenił(a) serial na 5
klik123

Film ukraiński ale wielu Aktorów to Aktorzy rosyjscy. Aktor grający Czerwińskiego (tego starszego) to Stanislav Boklan . Swojego czasu grał w teatrze w Mariupolu.

https://www.kino-teatr.ru/kino/acter/m/post/10136/foto/

agiuta

Mariupol to Ukraina i Stanisław Bokłan znany aktor ukraiński. Większość aktorów są Ukraińcami, zwłaszcza w II sezonie

W ogóle bardzo ciekawie czytać komentarze Polaków na temat tego filmu

klik123

Ale jest po rosyjsku.

ACCb

Ładniutka. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones