PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217232}

Zwariowane Melodie

Merrie Melodies: Starring Bugs Bunny and Friends
8,0 35 520
ocen
8,0 10 1 35520
9,2 6
ocen krytyków
Zwariowane Melodie
powrót do forum serialu Zwariowane Melodie

Hahahaha :-D!

ocenił(a) serial na 10

Chyba jedne z najlepszych, o ile nie najlepsze, z bajek mojego dzieciństwa :-).

użytkownik usunięty
Mumin87

Z mojego zdecydowanie też ;) Najlepsze bajki pod słońcem. I jeszcze Tom I Jerry wymiatają :)

Nie to, co teraz robią. Biedne dzieci są z tymi nowymi bajkami.

użytkownik usunięty

Kiedyś bajki były piękne, ale też mi się tak wydaje jakby bardziej dorosłe w dobrym znaczeniu tego słowa. A teraz w świecie bajek jest coraz gorzej. Do końca życia zapamiętam Bugsa z jego słynnym "Co jest doktorku?" :)

też ostatnio na to zwróciłam uwagę
Np. Zwariowanych melodiach wyło mnóstwo rozmaitych nawiązań , tak samo w Przygodach Animków - nawiązań do świata dorosłych , który dzieci nie znają tak dobrze - ale oglądało się te bajki i się wyrosło na normalnych ludzi ;) a teraz jak moja młodsza siostra ogląda bajki - to tylko z mamą patrzymy na siebie ,, Co ona ogląda? Biedna - nie zna dobrych bajek !''

ocenił(a) serial na 6
Mumin87

Hihihi:D

ocenił(a) serial na 9
Mumin87

Zgadzam się jest to jedna z lepszych bajek jaką można było oglądać będąc małym dzieckiem :)

użytkownik usunięty
kamiilion

Teraz już takie bajki nie powstają, a szkoda. Czasami nadal zdarza mi się obejrzeć Zwariowane melodie

Mumin87

KOCHAM BUGSA ! ZAWSZE GO LUBIŁAM!

ocenił(a) serial na 9
Mumin87

Zgadzam się,dawne bajki to było coś ;] Ja ściągam niektóre,np. mam wszystkie odcinki Kapitana Tsubasy ;] Puszczę je synowi jak się go dorobię ;]

Mumin87

Kreskówki mojego dzieciństwa, spory sentyment na pewno na zawsze mi do tego pozostanie. Teraz takie badziewia robią.

Mumin87

tak przypadkiem przypałętałem sie na tę stronkę, masakra dzieciństwo mi się przypomniało:)

ocenił(a) serial na 7
tomeq208662

świetna kreskówka , a najlepsze że cały czas na kilku kanałach puszczają czasami kika odcinków ... mozna sobie powspominać ... a jeszcze niedawno zauważyłam że na Tv Puls puszczają raczkujące melodyjki , czyli taki mały królik Bugs :)

ocenił(a) serial na 10
Mumin87

Popieram opinię @mumin 87. Ta kreskówka jest genialna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones