PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567261}

Zwykła/niezwykła rodzinka

No Ordinary Family
6,8 2 140
ocen
6,8 10 1 2140
Zwykła niezwykła rodzinka
powrót do forum serialu Zwykła/niezwykła rodzinka

Wasza ulubiona postać

ocenił(a) serial na 10

Moją ulubioną jest JJ a właściwie jego moc: superinteligencja.
Ja nigdy nie byłem dobry z matmy którą szczerze nienawidziłem, ale głównie dla tego że nie
mogłem jej pojąć.
A jaka jest wasza ulubiona postać i jaką moc chcielibyście posiadać?

ocenił(a) serial na 10
PawelK

Moc właściwe chciałbym każdą :D Ale najfajniejsze w serialu to pirokineza,teleportacja,super szybkość i emisja fal.
Najbardziej polubiłem JJ i Joshue.

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

Ja zobaczyłem na razie tylko 5 odcinków, wczoraj oglądałem na kompie, bo nie mogłem zasnąć serial mnie wciągnął do reszty zacząłem googlować i ku mojej rozpaczy dowiedziałem się że serial ma tylko jeden jedyny sezon:-( teraz chyba zacznę go sobie dawkować żeby starczył na dłużej:-)

Lubię takie seriale, Archiwum X, Fringe Itd. Moją ulubioną postacią na pewno jest JJ, zawsze chciałem mieć takie zdolności darzę wielkim ludzi uzdolnionych matematycznie.

A co sądzisz o Fringe, Zwykła/Niezwykła rodzinka od razu jakąś skojarzyła mi się z Fringem.

ocenił(a) serial na 10
PawelK

No niestety ma tylko jeden sezon i to w dodatku otwarte zakończenie ale i tak bardzo polecam serial.Fringe podobnie jak NOF i Herosi otrzymał ode mnie 10/10.Efekty specjalne,fabuła,ukryte elementy w serialu,perfekcyjne cliffhangery i zwroty akcji.Absolutne arcydzieło.

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

NOF i Herosi zobaczę jak skończę oglądać "No Ordinary Family"
BTW Fringe to mój ulubiony serial obejrzałem wszytskie sezony i nadal czuje niedosyt gdy zobaczyłem "No Ordinary Family" pomyślałem że to Fringe dla młodszych widzów:-) , sam chciałbym mieć takie moce jak JJ, gdybym miał do wyboru telepatię, szybkość, wytrzymałość, albo super geniusz bez wahania wybrałbym to ostatnie:-)

Co do NOF i Herosów to o czym to jest,?
PS, chyba zaraz też dam 10/10 Zwykłej/Niezwykłej rodzinne szkoda że ma tylko jeden sezon:(

ocenił(a) serial na 10
PawelK

NOF=No Ordinary Family ;)
Herosi o ludziach z supermocami ,praktycznie każdy sezon jest o czymś innym.

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

Mój błąd;-)
Chyba zaraz, zacznę znowu oglądać. A jak obejrzę cały sezon to może napiszę opowiadanie fan fiction w którym pojawią się Bohaterowie Fringe i NOF;-)
Fajnie byłoby gdyby w domu rodzinki pojawił się Walter Bishop wraz z ekipą :D

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

PS. Uwielbiam ten serial jest zjafajny:-)
A najbardziej lubię JJ'a po części dla tego że sam nie jestem studentem idealnym, nigdy nie byłem dobry z matmy dla tego studiuje Informacje Naukową i Bibliotekoznawstwo a nie kierunek ścisły a i tak zdaje na 3.0 ;-)
Gdybym miał wybierać superzdolność dla siebie chciałbym mieć superpamięć i superintelekt.

Co do samego serialu to skojarzył mi się ze Star Trekiem, był tam motyw rasowanych, ludzie poddanych manipulacjom genetycznym które czyniły ich sprytniejszymi, mocniejszymi i inteligentniejszymi, co było zakazane przez Zjednoczoną Federacje Planet, ponieważ dawało to im nieuczciwą przewagę. Pomyślałem o tym po obejrzeniu odcinka w którym rodzice JJ dowiedzieli się o jego super-zdolnościach, jego mama chciała mu zakazać grać football bo to jest nieuczciwe w stosunku do innych graczy. Gdy to zobaczyłem pomyślałem o rasowanych ze Star Treka, obejrzałem wszystkie seriale TNG, DS9, VOY, ENT. Szczególnie polecam serial Star Trek: Deep Space 9 jedna z głównych postaci jest Rasowanym nie powiem która jak żeby nie psuć zabawy jak byś się skusił aby kiedyś obejrzeć;-) Co bardzo polecam Deep Space 9 jest najciekawszą częścią uniwersum Star Trek.

ocenił(a) serial na 10
PawelK

Nigdy nie byłem fanem Star Treka i nim nie będę ;)

Też mi idzie bardzo słabo z matematyki i się boję jak zdam maturę w tym roku :| Oj przydałaby się jego moc...

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

To jesteś jeszcze w liceum;-)

Jak ja zdawałem to Matma nie była obowiązkowa ale i tak nie zdałem chociaż zdałem(oblałem polski), dostałem tzw. Giertychówkę, ale nie chciałem łachy od ministra Giertycha, więc poprawiłem polski na 40-coś procent:-)

Ale ciszę że kiedy ja chodziłem do liceum matmy nie było obowiązkowej na maturze bo chyba bym nigdy nie zdał.

Zazdroszczę tym co są uzdolnieni matematycznie, a właściwie zazdroszczę lukratywnych perspektyw zawodowych.

Dlatego gdybym miał wybrać supermoc dla siebie wybrałbym zdolności matematyczne, jak JJ który jest moją ulubioną postacią w serialu.

PS A tu jest przykład prawdziwego geniuszu magisterka z matmy w wieku 14 lat:)
http://www.youtube.com/watch?v=OR36jrx_L44

http://www.youtube.com/watch?v=g91IQsS2spA

ocenił(a) serial na 10
PawelK

W technikum właściwe.I muszę iść spać bo jutro mam 9 godzin :| I oczywiście sprawdzian z matmy ...

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

Właśnie doszedłem do odcinka 14:-)

Ale jest coś co mnie zniesmaczyło. Mówię o tym jak Daphne użyła mocy sugestii telepatycznej na swoim ojcu.
Zaczęła coraz bardziej przypominać Joshue, tyle że on że szwarccharaktera staje się bohaterem pozytywnym pod wpływem Katie, chodziarz on również użył tej mocy przeciwko niej.

Można by rzecz że moc telepatii deprawuje najbardziej :D

ocenił(a) serial na 10
PawelK

A kto by nie skorzystał z manipulacji czyimś mózgiem i wspomnieniami...

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

Masz racje:-)
Ale to trochę nieetyczne, wielka moc niesie ze sobą wielkie zobowiązania.

Mam coś czym chciałbym się pochwalić, musiałem to zrobić po prostu nie mogłem się powstrzymać:-)
http://www.youtube.com/watch?v=lZKWGLmfxvY

ocenił(a) serial na 10
PawelK

Nie cierpię :-(

Właśnie zobaczyłem ostatni odcinek. Rząd USA potrzebuje pomocy rodziny Powellów i jest CDN

Niestety ciąg dalszy nie nastąpi, jestem mega wkurzony, teraz trochę żałuje że zacząłem oglądać ten serial.

Ostatni raz byłem tak wkurzony gdy obejrzałem ostatni odcinek serialu, Chuck, który również miał otwarte zakończenie, nie cierpię cliffhangerów i otwartych zakończeń.

ocenił(a) serial na 10
PawelK

No niestety anulowali serial :( A Chucka podobno ma być film pełnometrażowy.

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

Nie podoba mi się zakończenie, nie tak to powinno wyglądać.

Urwali jak zaczęło się robić ciekawie:(

Napisze własne zakończenie, z udziałem ekipy Fringe:-)

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

Wybacz że tak cię nękam;-) Mam zamiar obejrzeć tych Herosów o których wcześniej wspomniałeś, chciałbym jednak wiedzieć czy jest dobry i czy się nie urywa w połowie jak NOF:-(

PS. Skąd wiesz że będzie pełnometrażowy Chuck, byłoby fajnie bo finał serii nie był taki jaki sobie życzyłem. Co do NOF to bardzo chciałbym zobaczyć nowy sezon ale wiem że cuda się nie zdarzają
:(

ocenił(a) serial na 10
PawelK

A nękaj ile chcesz :D Na tym forum i tak tylko my jesteśmy bo serial mimo,że leci na tvp 1 to i tak nie jest znany.

W każdym razie dwa pierwsze sezony są świetne,3 niezły a 4 ledwo da się oglądać .W dodatku zakończenie też trochę otwarte ,ale i tak warto.
Mnóstwo ciekawych postaci (zwłaszcza tych złych) ze świetnymi mocami.Do tego bardzo dobre efekty specjalne.

http://h atak.pl/artykuly/sdcc-zachary-levi-o-filmowej-wersji-chucka

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

No właśnie, serial nie jest znany i przez to amerykanie go zdjęli, a był naprawdę świetny. Moim im zdaniem ktoś nawalił z marketingiem. Najbardziej wkurzyło mnie to zakończenie z agentami NSA jeśli nie planowali kontynuować serialu. Wystarczyło by tylko jakby pokazali że George prężył i tyle.
Moim zdaniem 2 sezon gdyby powstał miałby większą oglądalność, ale producenci wylali dziecko z kąpielą.

ocenił(a) serial na 10
PawelK

Mi by starczyło jakby chociaż wydali jakiś odcinek internetowy i pokazali moc George.

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

Też jestem jej ciekaw:-)



Jakby pociągnęli serial dużej to jestem pewny że oglądalność by podskoczyła, podobnie było ze Star Trek: DS9 pierwsze sezony miały kiepską oglądalność, ale dano serialowi szanse zmieniono trochę fabułę i oglądalność skoczyła.

PS. Niewiem co zemną ale ja najbardziej identyfikuje się z bohaterami takimi jak JJ czy Peter Parker ze Spidermana, co zawsze są trochę na uboczu:)

ocenił(a) serial na 10
PawelK

Bo outsiderzy są najbardziej ciekawi :D np.Simon z Misfits

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

To prawda ludzie lubą superbohaterów którzy w cywilu są nerdami:-)
Na przykład Kapitan Ameryka AKA Steve Rogers, ludzie lubią ich bo z nimi łatwiej się identyfikować, niż z osobami które nawet bez supermocy są w centrum uwagi.

A ten Misfits też sobie zobaczę:-)

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

Nie cierpię :-(

Właśnie zobaczyłem ostatni odcinek. Rząd USA potrzebuje pomocy rodziny Powellów i jest CDN

Niestety ciąg dalszy nie nastąpi, jestem mega wkurzony, teraz trochę żałuje że zacząłem oglądać ten serial.

Ostatni raz byłem tak wkurzony gdy obejrzałem ostatni odcinek serialu, Chuck, który również miał otwarte zakończenie, nie cierpię cliffhangerów i otwartych zakończeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones