PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021005}

28 dni grozy

28 Days Haunted
4,1 878
ocen
4,1 10 1 878

28 dni grozy
powrót do forum programu 28 dni grozy

Wciągający, trzymający w napięciu i bardzo realistyczny.Nie było żadnych wymyślnych ustawek, udawania wszystko toczyło się na spokojnie nie spadały co chwila rzeczy jak na filmikach na youtubie dla klikań. Otwiera umysł.Dodam że jestem sceptyczką a obejrzałam z ciekawością i po tej produkcji znowu się upewniłam że nie można niczego wykluczyć.Bardzo przestrzegam przed sugerowaniem się opiniami dzieci które nawet nie wiedzą co oceniają i nawet nie wiedzą że jest to weryfikowanie teorii Warrenów.Obejrzyjscie przekonajcie się.Ja od dzisiaj przestaje sugerować się opiniami na filmwebie....

ocenił(a) program na 3
pistacjalalala

Serio oceniasz na 10? Best of the best ?

damian_dab

Panieee, jak zobaczyłam boski hełm to mam ochotę dać 11 xD

pistacjalalala

sceptyczka, a wierzy w takie brednie… co śmieszne, ja sceptyczką nie jestem a program śmierdzi na kilometr, lepiej mi sie oglądało big brothera niż to… scena w trumnie, gdzie krzyż był przy każdej scenie, położony gdzie indziej, stan przedzawałowy a wypuścieli kolesia ze szpitala po nocy spedzonej pod obserwacją, on nie przejęty, jakby nigdy nic wrocił do pracy - no kpina… a kask z supermena? tego nie trzeba komentować

ocenił(a) program na 10
mk98__

Tak ale z tego co wiem nie króre przedmioty są wykorzystywane przez medium żeby się porozumieć z duchami.Ale dobra nieważne nawet jeśli to brednie to mi się fajnie oglądało bo trzymało w napięciu.I jak bym się sugerowała opinią na filmwebie to bym żałowała.Pozdrawiam

ocenił(a) program na 1
pistacjalalala

Jak na sceptyka, jesteś mało sceptyczna :D

ocenił(a) program na 10
A_Kot

Jestem ale nie wykluczam niczego.Sceptyk to człowiek na zasadzie nie widzę nie wierzę i ja tak mam.Nawet jeśli były to brednie to mnie wciągnęło było napięcie i bardziej wiarygodne niż inne filmiki, poprostu coś tam mi się otworzyło.Pozdrawiam

pistacjalalala

Cóż, chyba nie oglądałaś tych… „innych filmików”, że uwierzyłaś w tę beznadziejną grę aktorską… Już wierygodniejsza była Samara Morgan wychodząca ze studni, no ale cóż - co człowiek to opinia. Pozdrawiam :)

pistacjalalala

Musisz mieć tragiczny gust filmowy jak oceniasz na 10

ocenił(a) program na 10
spidero

Jak uważasz :) takie komentarze mnie mnie noe dotykają bo Polacy umieją podważać i krytykować wszystko i wszystkich ;) Pozdrawiam serdecznie i szczęścia życzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones