PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848233}
5,6 338
ocen
5,6 10 1 338
Gwyneth Paltrow i życie w stylu goop
powrót do forum programu Gwyneth Paltrow i życie w stylu goop

Pamiętacie jaką furorę robił Zbyszek Nowak w czasach gdy na topie był jeszcze paszport rodzinny Polsatu. Do dziś pamiętam jak panie w warzywniaku rozprawiały nad swoim guru. Minęły dekady a my jako społeczeństwo nadal w tym samym miejscu (Jerzy Zięba, Maciej, Sanjaya i reszta szarlatanerii). Z drugiej strony nie powinno to dziwić skoro oficjalne rozporządzenia ministra pracy twierdzą iż astrolog i wróżbita to zawody, pogaństwo pełną gębą.


Z odsieczą i autorytetem przychodzi tu znany Brady Haran (prowadzący kanały Numberphile, SixtySymbols, Computerphile i wiele, wiele innych) oraz jego goście. A konkretnie stały bywalec jego filmików profesor Uniwersytetu w Nottingam Philip Moriarty. Nie wiem jak Wy ale ja wierzę facetowi który potrafi zmierzyć prędkość światła czekoladą aniżeli wymuskanej Gwyneth Paltrow.


https://www.youtube.com/watch?v=EIyQcGyRXwg

PoppinTom

nie rozumiem więc się wypowiem. nie doświadczyłem więc wyśmieję . nie mam juz argumentów to przyczepie sie do wyglądu... żałosne. niech ostatnie zdanie niech pozostanie konkluzją twojego wybitnego komentarza xD nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones