program

Miłość jest ślepa

Love Is Blind
2020
55m
6,4 3 988
ocen
6,4 10 1 3988
Nick i Vanessa Lachey przeprowadzają eksperyment społeczny, w którym samotni mężczyźni i kobiety szukają miłości i zaręczają się, zanim spotkają się twarzą w twarz. więcej mniej
Miłość jest ślepa zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Bohaterami programu Netflix "Miłość jest ślepa" są single, którzy chcą, by ktoś pokochał ich za to, kim są, a nie za to, jak wyglądają. Decydują się więc na mało standardowe podejście do randkowania i postanawiają zaryzykować spędzenie reszty życia z osobą, której… nie widzieli. Uczestnicy programu odcinają się od świata zewnętrznego iBohaterami programu Netflix "Miłość jest ślepa" są single, którzy chcą, by ktoś pokochał ich za to, kim są, a nie za to, jak wyglądają. Decydują się więc na mało standardowe podejście do randkowania i postanawiają zaryzykować spędzenie reszty życia z osobą, której… nie widzieli. Uczestnicy programu odcinają się od świata zewnętrznego i rozmawiają z licznymi potencjalnymi partnerami — a gdy którejś parze uda się nawiązać więź, dochodzi do oświadczyn, po których wreszcie można ujrzeć drugą połówkę. Zaręczona para wraca do świata na zewnątrz i zaczyna planować ślub. W czasie poprzedzającym zbliżającą się wielkimi krokami ceremonię narzeczeni sprawdzają też, czy na bazie wytworzonej więzi uda im się zbudować pełnoprawny związek. Twórcy tego 10-odcinkowego programu, który prowadzą Nick i Vanessa Lachey, próbują odpowiedzieć na pytanie, czy wygląd i wiek naprawdę mają duże znaczenie, czy też miłość rzeczywiście jest ślepa.

dystrybucja
Netflix
studio
Kinetic Content / Netflix
tytuł oryg.
Love Is Blind
inne tytuły
Zdjęcia do programu były kręcone w Playa del Carmen (Meksyk), Atlancie (Georgia, USA), Santa Clarita (Kalifornia, USA), Dallas (Teksas, USA) i Seattle (Waszyngton, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dlaczego

ocenił(a) program na 9

Dlaczego w Polsce nie możemy mieć takich programów, gdzie wybiera się atrakcyjnych prawdziwych ludzi, a nie największe poczwary z woj. Lubuskiego, a cały program to okropny żart.

Love is blind to karuzela prawdziwych emocji

Dziwi mnie fakt...

ocenił(a) program na 7
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Jessica

ocenił(a) program na 7

Jest po prostu żenująca, nie mogę na nią patrzeć

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Jak mnie wkurza

ocenił(a) program na 2

Jak mnie wkurza to ich głębokie wyraźnie miłości pod zaś 1 spotkania. Sztuczne do porzygu, przykro mi.