Nie do wiary

1996-2013 25 min.
6,4 434
oceny
6,4 10 434
18
chce zobaczyć
{"type":"film","id":770792,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/tvshow/Nie+do+wiary-1996-770792/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum programu Nie do wiary
  • kochamAndzie ocenił(a) ten program na: 10

klasyka

• Montago ocenił(a) ten program na: 9

kochamAndzie Pamiętam pierwsze programy, to było "coś" !
    Świetne tematy, styl programu i prowadzący.
    Potem było troszkę gorzej, zbyt w stronę historii z kręgu religii zboczyli.
    Natomiast nowa edycja programu jakoś mnie nie wciągnęła, parę odc. tylko widziałem [dla niej tylko 5/10]…
    To tak jak z "Sondą" - tamta z Kurkiem i Kamińskim 12/10 :) , nowa edycja 1/10, totalne nieporozumienie :/

• kochamAndzie Oglądając miło powspominać te dziecięce czasy, kiedy obejrzało się "Nie do wiary" a później w nocy wyjście do toalety oznaczało zapalenie po drodze wszystkich świateł, powrót do łóżka w tempie szybszym niż Bolt ma na 100 m :D

• yoyogi5 ocenił(a) ten program na: 8

cwiek93 Dokładnie. :D Teraz po latach sobie odświeżam ten program i przyznam, że fajnie przez to poczuć chociaż cząstkę tamtych lat. Dodam też, że teraz inaczej ten program odbieram i w chwili obecnej już mnie "nie wkurza" to, że bardzo rzadko w programie rozwiązywano przedstawiany problem. Dopiero teraz widzę, że raczej w zamiarze twórców było nie podawanie gotowych odpowiedzi, lecz skłonienie widza do własnych przemyśleń i za to dodatkowy plus. Kiedyś 'horror", teraz coś, co daje do myślenia.