Hunting Hitler

45 min.
7,3 362
oceny
7,3 10 362
228
chce zobaczyć
{"type":"film","id":770965,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/tvshow/Hunting+Hitler-2015-770965/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum programu Polowanie na Hitlera
 • jacek13700 ocenił(a) ten program na: 6

  Te show fajnie się ogląda pod warunkiem, że wyłączymy logiczne myślenie i nie będziemy sprawdzać faktów i czy dzielna ekipa samochwał przypadkiem nas nie okłamuje i koloryzuje historię..

 • jacek13700 A o których faktach mówisz, jeśli można wiedzieć :)?

 • jacek13700 ocenił(a) ten program na: 6

  nicsienieliczy np wpisz sobie Hitler Inalco, pooglądaj zdjęcia i poczytaj. Ew zajrzyj do poprzedniego watku ;)

 • jacek13700 Mnie interesuje jedno:
  -To on przeżył?(nie w jaki sposób i gdzie)

 • BergX ocenił(a) ten program na: 1

  jacek13700 Zgadzam sie .. absolutny "dream-team" prowadzi to sledztwo.Na samym poczatku obecny jest bardzo pretensjonalny lowca nazistow o ktorym tylko wiadomo ze zlapal ich dziesiatki po czym tajemniczo znika :D .. dalej widzimy jak panowie znajduja stara babcie o nazwisku Goring co wywoluje u nich doznania z pogranicza orgazmu wrecz , po czym jada do niej uzyskac "jakies informacje" bo przeciez Goring byl w czolowce kierownictwa Rzeszy.Panowie zapomnieli chyba ze Goring byl jedna z tych osob ktore Hitler oskarazal o kleske z uwagi na to ze, nie poradzil sobie z lotnictwem (ktorego byl naczelnym dowodca) i wreszcie finalnie kazal go zdegradowac i osadzic bo tenze chcial przejac wladze u schylku Rzeszy.
  Zapomnieli tez ze rodzina kazdego zdrajacy byla rowniez skalana zdrada , zatem takie dzialanie w tym przypadku wyglada jak totalna amatorszczyzna tudziez sztuczne pompowanie "napiecia" ktorego w ogole nie powinno byc ..
  Natomiast zenujace jest to ze, z grubsza bardzo powazny temat dostaje takich "herosow" od realizacji i prowadzenia (nie wiem ktora opcja gorsza:D) .. twoczac tym samym groteskowe przedstawienie o szukaniu igly we wszystkich stogach siana na swiecie ;).

 • jacek13700 Zgadza się. Film ogląda się dobrze, kiedy nie wku...a cię to, że zero logiki w wielu poczynaniach bohaterów. W jednym z odcinków rozśmieszyli mnie mówiąc o będących w Argentynie zbrodniarzach wojennych, wymieniając ich nazwiska i mówiąc o Reinhardzie Kopsie, a pokazując zdjęcie Reinharda Heindricha, który zginął po zamachu w Pradze w 1942 roku.

 • TeQillaZZ ocenił(a) ten program na: 9

  fieda70 Szczerze mówiąc to zwróciłeś uwagę na bardzo ciekawy temat. Gdy wpiszemy w wyszukiwarkę:
  Reinhard Heydrich
  Reinhard Kopps

  Wyskakują zdjęcia tego samego mężczyzny. Zarówno jeden jak i drugi przedstawiany jest tym samym zdjęciem z czasów młodości.

 • jacek13700 Myślę,że"ekipa"solidnie prowadzi śledztwo z dostepnych materaiałów CIA i innych.Trudno przejść do porządku dziennego widząć jakie kryjówki mieli zbiegli hitllerowcy w Ameryce Południowej.Niektórzy wcale nie uciekali i wiedli spokojne życie w RFN.Ja uważam,że kluczem do ewentualnej ucieczki Hitlera jest sprawa Ewy Braun.Wiadomo,że to nie było normalne"małżenstwo"/bo zresztą dopiero w bunkrze/ ale jest pewne,że Hitler Ewy by nie zostawił.Albo uciekli by razem albo dobrze ja gdzieś zakamuflował.Śmierć Ewy była jeszcze bardziej tajemnicza niż Hitlera.Tak naprawdę nie znaleziono"wiarygodnego" ciała.Nie wiem czy "ekipa" to badała ale ja uważam,że jest to podstawa do dalszych działań.Odobiście też uważam,że Hitler na pewno by nawet nie chciał myśleć,że nad jego ciałem mogą się pastwić Rosjanie lub tym bardziej żydzi,dlatego ucieczka wydaje mi się logiczna.