PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774157}
8,2 798
ocen
8,2 10 1 798
Saturday Night Live
powrót do forum programu Saturday Night Live

Słabiutko

ocenił(a) program na 10

Od czasów korony humor mocno poleciał. Dawniej maniakalnie to oglądałem, ale od roku jest tragicznie, rozbawiły mnie może dwa skecze i to nie były wyżyny komedii. Widać, że nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości, a do tego po śmierci Floyda są bardziej ostrożni i na siłę promują gorszych kolorowych aktorów. Wiem, że z tym ostatnim brzmię jak ostatni głąb z wykopu. Tylko naprawdę widać, że to strasznie odbija się na jakości serialu, skoro nawet ja zwróciłem na to uwagę to musi być coś na rzeczy. Można tworzyć genialny humor poruszający rasowe kwestie ze świetnymi czarnymi aktorami vide Kay and Peele tylko ekipa od SNL tego nie potrafi i wychodzi bezpłciowy zakalec. Wychodzi na to, że Trump miał rację i bez niego będzie po prostu nudno.

Wostock

Ja nowych odcinków nawet już nie oglądam. Weekend Updite jeszcze się bronił ale poziom skeczy spadał z sezonu na sezon. Scenarzyści zrobili się bardzo monotematyczni, a obsada chociaż zdolna, to kiepsko wykorzystywana - upychanie Kate McKinnon do każdej możliwej sceny stało się już mocno irytujące...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones