"Doom Eternal" i gry, w które jeszcze nie zagramy

Rozmawiają: Marcin Dąbkowski, Michał Walkiewicz i Jakub Karaś

komentarze 12

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Fass_
Nowy wygląd i opcje filmweba to jakiś żart. Jak to jest, że chcę sprawdzić kto robił muzykę do filmu i nie mogę się dokopać do takiej informacji, za to wyświetlacie mi na ile dany film oceniała Korwin-Piotrowska (tak jakby mnie to obchodziło). Żenada.
24
PoppinTom
Uroczyste polewanie Piccolo dla słabego gagu wyjaśnia mina Maćka. To nie komuna gdzie był przykaz na świadome rozpijanie społeczeństwa a wspominanie o kolejnych platynach to już sztampa. Zero autorefleksji i pomysłu. Myślałem, że się rozkręcicie ale dla was ten program to chyba jakaś odgórna kara nałożona przez osoby wyższe stołkiem.
8
atari799927176virgin
Kapitalizm mamy w Polsce! Komunizm i socjalizm upadły! Renty rodzinne i eMule oraz revenue era we have! Doom zarządzi na długie lata!
1
wujekbandzior
szkoda że Michał nic nie powiedział o tym jak się robiło platynę do DMC5, może jakaś mała wypowiedź w komentarzach?
atari799927176virgin
ID Software umie i potrafi! Gra Room stworzona przez największych kozaków jest!
1
atari799927176virgin
W kapitaliźmie też się alkoholizują! Demokracja da Wam renty niskie! Socjalizm to pomyłka systemu! Komuna była beznadziejna! Nowy system polityczny dla liberałów to nie pracowanie! Wieczni studenci?
michul1987
platformowy doom - nie na to sie pisałem
Konju333
Mam jedną prośbę: Kuba Karaś częściej.
Bon009
Oni myślą że ulepszają wygląd strony a tak naprawdę wszystko komplikują jak np. pozycjonowanie postów, teraz to i wiele wiele innych rzeczy. Ciekawy jestem co za skończony KRETYN to wymyśla...
2

zwiastuny