Odtwórz Zwiastun nr 7 3:50
5,0 1
ocena
5,0 10 1 1
368
chce zagrać
{"id":"744396","linkUrl":"/videogame/Final+Fantasy+VII+Remake-2020-744396","alt":"Final Fantasy VII Remake","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/43/96/744396/7901778.2.jpg"}
"Final Fantasy VII Remake" to odświeżona wersja jednej z najbardziej wizjonerskich gier wszech czasów, które... więcej

Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły.
gatunek
premiera
deweloper
Square Enix
wydawca
Square Enix
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Final Fantasy VII Remake
Zwiastun nr 7 3:50
Final Fantasy VII Remake
Zwiastun nr 6 - TGA 2019 1:30
Final Fantasy VII Remake
Zwiastun nr 5 - TGS 2019 2:47
Final Fantasy VII Remake - Zwiastun Nr 7 Final Fantasy VII Remake - Zwiastun Nr 7
Gry wideo 9 komentarzy
E3 2015: "Kingdom Hearts III", "Hitman", "Deus Ex" i inne hity konferencji Square Enix

"Final Fantasy VII Remake" to odświeżona wersja jednej z najbardziej wizjonerskich gier wszech czasów, które zredefiniowały gatunek RPG. Tytuł pozwoli graczom zanurzyć się w tym bogatym świecie Final Fantasy jak nigdy dotychczas. Będzie to pierwsza gra w projekcie, a fabuła rozgrywać się będzie w mieście Midgar. Gra będzie stanowić"Final Fantasy VII Remake" to odświeżona wersja jednej z najbardziej wizjonerskich gier wszech czasów, które zredefiniowały gatunek RPG. Tytuł pozwoli graczom zanurzyć się w tym bogatym świecie Final Fantasy jak nigdy dotychczas. Będzie to pierwsza gra w projekcie, a fabuła rozgrywać się będzie w mieście Midgar. Gra będzie stanowić całkowicie niezależne i kompletne doświadczenie, zapewniające świetny początek wszystkim graczom, którzy rozpoczynają przygodę z serią. Wraz z charakterystycznymi i zapadającymi w pamięć postaciami oraz potężną historią, "Final Fantasy VII Remake" zaoferuje hybrydowy system walki, łączący akcję w czasie rzeczywistym ze strategiczną walką. W "Final Fantasy VII Remake", świat jest pod kontrolą potężnej korporacji, Shinra Electric Power Company, eksploatującej życiową energię planety, zwaną energią mako. W ogromnym mieście Midgar, organizacja Avalanche, przeciwdziałająca korporacji Shinra, kontynuuje swój opór. Cloud Strife, były żołnierz elitarnej jednostki SOLDIER Shinry, został najemnikiem i teraz pomaga grupie oporu, nieświadomy konsekwencji, jakie niesie za sobą ta decyzja.

dystrybucja
studio
Square Enix (deweloper) (wydawca)
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.