komentarze 26

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
zarek
"Po co sięgnąć, zanim wybierzecie się do kina na dziewiątą część "Gwiezdnych wojen"?". Prawdopodobnie po pół litra i relanium
41
Aigneis
Jako osoba, która wychowała się na Prequelach to naprawdę męczy mnie nawet po 20 latach ciągłe narzekanie na nie. Sama nie lubię wstawek humorystycznych, ale Jar Jar jakoś mi nie przeszkadza w TPM, bo jednak ma swoje miejsce i cel w historii i gdyby nie on to Jedi nie odkryliby miasta Gunagn i nie byłoby sojuszu mieszkańców Naboo. Zarówno OT jak i PT mają swoje wady i zalety. Natomiast trylogia Disneya to zupełnie inna bajka, bo to co tam się wyprawia to niszczenie podstaw i praw jakimi rządzi się świat SW. Nie mówię już nawet o ugruntowanych w historii bohaterach, niszczeniu ich dokonań i rozwoju postaci. Będę na premierze TROS, ale tylko po to, aby naocznie przekonać się jaka jest skala głupoty twórców disneyowich SW oraz dlatego, że w środę są najtańsze bilety w Multikinie (jestem w stanie przeboleć te 17zł). Dla mnie saga Skywalkerów to epizody 1-6. The end.
26
YodaRozpruwacz
Zostawić to i poczekać na "Diunę" Villeneuve'a.
17
Wookie_LG
"Mocny stejtment" - za dużo internetu a za mało książek
15
13
9
Dravic
W ostatnim akcie, Palpatine ginie od własnych piorunów odbitych przez Rey za pomocą mieczy świetlnych Anakina oraz Lei skrzyżowanych w 'X.' Implozja ciała Palpatine powoduje zawalenie stropu, przez co Rey ginie. Wcześniej zrzucony przez Palpatine'a w otchłań Kylo Ren, cudownie przetrwał upadek i wspina się spowrotem do zapadniętej hali tronowej. Kylo Ren widzi ciało martwej Rey, schyla się do niej i używa siły scenariusza aby ożywić Rey z martwych, oddając własne życie za nią. Rey budzi się ze śmierci i całuje Kylo Rena, który w jej usta oddaje ostatnie tchnienie. Zwycięstwo! Kilka ujęć później, widzimy Rey na Tatooine. Przybyła tam pogrzebać miecze świetlne Anakina i Lei. Zostaje zaczepiona przez nieznajomą zakapturzoną postać, która pyta Rey, kim jest. Rey odpowiada, że nazywa się "Rey, Rey Skywalker". Lecą napisy końcowe, a Star Wars na zawsze zostaje pośmiewiskiem i ginie z ręki Hollywoodzkich Identity Politics.
5
batix_777
Wszystkie komiksy z EU nigdy nie zostaną zekranizowane. Dlaczego? Bo disnej
5
InFeS
Prequely były najlepsze, aczkolwiek szanuje jeśli ktoś uważa starą trylogie jako number one. Natomiast Disneyowa trylogia jest żenua :)
6
lukasz_wiackowski
Szczerze nie podchodzi mi w ogóle nowa trylogia
3
brzez33
O filmie w filmie w ramach filmu - klasyk
3
pajt
Valérian and Laureline, Lone Sloane, Flash Gordon, Diuna i niedokończona ekranizacja Jodorowsky'ego, Ukryta Forteca, prace Josepha Campbella to chyba ważniejsze rzeczy które inspirowały Lucasa.
3
patryk14
Nie rozumiem jednego. Robicie odcinek o czymś w klimacie Gwiezdnych wojen, czyli zakładam, że spoza uniwersum, ale czegoś podobnego, a mówicie o grze z uniwersum Gwiezdnych wojen.. No sami nie trafiacie w swoje założenia
2
Karule
O filmie w filmie w ramach filmu XDDDDDDDDD
2
coboldev
Jak to możliwe, że to jeszcze się nie przejadło ludziom? Kinem rządzi kultura sentymentu, a nie kultura nowości. Kogo oprócz prowadzącej obchodzi jeszcze komiks z GW? Po co wracać do Lucasa? Omówcie Złote Globy albo jakiś serial odrobinę ambitniejszy niż Baby Yoda.
1
erture
Moim zdaniem, bardzo słaby, autotematyczny odcinek. Autorzy twierdzą że w klimacie "Gwiezdnych Wojen" są "Gwiezdne Wojny"
1
zjeb
https://www.youtube.com/watch? v=hEcjgJSqSRU
bzyku94
Widzę Panią Kaję, więc nawet włączam bo nie chcę się denerwować. Pozdrawiam
1
maciejos3
Szanuję za szpilę w stronę klasyka "o filmie w filmie, w ramach filmu".
Elektra122
Brak "Diuny" to grzech! *kręci głową z dezaprobatą*
katedra
Po co sięgnąć? Najlepiej po strzelbę.
11
AnonimowyGrzybiarz
Warto dodać, że "Saga" ukazuje się po polsku nakładem wydawnictwa Mucha Comics.
1
impaler1
Co za pier...e! tragedia. Bzdury na potęgę!
2

zwiastuny