komentarze 18

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
racher
Naprawdę dobra seria. Chociaż sam nie zgadzam się co do Spec Ops: The Line, dwójka kompanów bardzo dobrze wpasowywała się w charakter historii. Yager mówiło, że od zawsze miała być trójka bohaterów, więc to nie pospieszny zabieg wprowadzony w połowie developingu. Wydaje mi się, że potrzeba było perspektywy, dwóch innych żołnierzy, by pokazać jak rozwija się relacja między nimi samymi oraz ta z ich dowódcą popadającym w szaleństwo. Nie twierdzę, że zrobili to idealnie, ale i tak uważam The Line za jeden z najciekawszych scenariuszowo tytułów ostatnich lat.
lukaa
z duetów najlepiej się ogląda te z kategorii "interracial" a jeszcze fajniej jak jest gangbang i czarni biją na dwa baty
age_boy
No ta relacje między Pricem i Ghostem były tak głębokie i skomplikowane że naprawdę nie wiedziałem co ze sobą począć po ukończeniu kampani.
sabre
Solid Snake-Otacon Naked Snake-Major Zero, Kazura Miller Chris Redfield-Piers, Sheva, Jill Valentine!!! Leon-Ada Wong!!! Price-Ghost,Roach!!!
iamhardkor
Wielu bohaterów jest powiązanych dość mocno w serii Brothers in Arms. A duet jest też w Mafii II :)
XboXNosfer
Battlefield 3 - Blackburn, Campo i Montes :D
JackTheRipper82
A niedługo kolejny ciekawy duet Joel i Ellie z Last of Us
rzebro24
Snake i Otacon w serii Metal Gear Solid !
WujekChu1ek
Zabrakło tutaj najważniejszej gry z duetem w roli głównej, pan redaktor chyba jest nie obeznany w kręgach gier... A mianowicie chodzi mi o Army of Two!!!!! jak można było o tym zapomnieć!!!!!
czaku20
Zabrakło "Evil Dead: Degeneration" - genialny duet głównego bohatera sagi oraz nieumarłego karła Sama :) Bogate dialogi pomiedzy tą dwójką bardzo urozmicają tę średnią produkcję :)

zwiastuny