Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/movie.sie.filmweb

Dziś o Agnieszce Holland i "House of Cards", kontrowersyjnym wywiadzie Gary'ego Oldmana, nowym serialu HBO "Pozostawieni" oraz "Transformers: Wiek zagłady".

komentarze 57

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
m_bond666
Osobiście dzielę film Transformers 4 na dwie części. Pierwsza połowa była do obejrzenia. Nawet mi się podobało i już myślałem, że będzie to najlepsza część Transformers, ale to co zrobili w drugiej połowie filmu zniszczyło wszystko. Uważam, że postać zagrana przez Marka Wahlberg'a była dużo ciekawsza i lepsza niż postać Shia LaBeouf'a z pierwszej trylogii. Postaci kobiecych w tym filmie nie oceniam bo miały tylko na celu pokazanie swoich wdzięków. Niestety druga połowa filmu to były tylko wybuchy i tandetne teksty. Nawet nie miał bym nic przeciwko tej całej akcji gdybym mógł po prostu wyłączyć mózg i rozkoszować się rozróbą i wybuchami na ekranie, ale optimus i reszta bohaterów co rusz rzucała teksty tak suche i beznadziejne, że mózg automatycznie się włączał (i lodowce topniały) i było coś na zasadzie "WTF!! O czym oni mówią".
fear07
Niezła rekomendacja transformersów :)
soleckilukasz
kiedy Panowie prowadzący znajdujecie czas żeby oglądać wszystkie filmy i seriale?
WSZF030
Wiedziałem, że w tym odcinku będą nowe "Transformers 4" :)
roland1919
Czy tylko ja mam wrażenie że panowie się tak ze sobą zgadzają że jeszcze trochę a zaczną dawać sobie buziaczki na powitanie.
karb
Rzeczywiście fabuła w Transformers 4 jest nie spójna, nie przyjemna dla widza, lecz już w trassformers 3 fabuła nie była ciekawa, ale trzymała sie kupy a nie jak w transformers 4. w transformers 4 mógłbym wybaczyć fabułe i inne błęndy, ale mogli nie nadawać transformerom typowych ludzkich rysów twarzy.
Flaku
Fajnie się Was ogląda, ale moglibyście też czasem pogadać o mniej znanych tytułach.
MasterOfCookies
Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że ,,House of Cards" nigdy nie było serialem Davida Finchera - to on zaangażował do niego Robin Wright i Kate Marę, był producentem wykonawczym obu sezonów i wyreżyserował dwa epizody (w tym pilota), więc sumarycznie jednak dosyć mocno wpłynął na jego ostateczny wygląd.
x4r0105t
Świetna recenzja Transformersów! I ogólnie świetny program, jak zawsze zresztą. Tak trzymać!
Huba_2
Kolejny świetny odcinek bardzo zachęcająca recenzja Pozostawionych i dość zabawna recenzja Transformers . Oby tak dalej Panowie
Laguraf
A miałem iść na to do kina ale widzę że co raz więcej osób jeździ po tym filmie, że zwalili dobrą serię filmów. No cóż obejrzeć chcę ale czy na dużym ekranie to kwestia do przemyślenia.
TBo_Rossbach
Żem se przypomniał. Emploi wymawiamy nie przez "e" jako "empluła", jak w którymś z odcinków któryś z Was to czyni, lecz przez "a" (ãplua), vide: ... Eh, nie mogę linka wstawić. Strona sjp pwn w każdym razie. A tak poza tym fajnie się Was słucha.
Kocio
Transformers'y? Cała para poszło w gwizdek po raz kolejny, tym razem bez 'gwiazdy'. Nie można nie jarać serią filmów dla 6-latków. No sorry. :)
Kartezor
W pełni się zgadzam co do Transformers... najgorsze 2,5 h w moim życiu, a momentami to miałem ochotę wyjść (niestety, nie byłem sam) :P
Draconis
Cofam wszystko, co kiedykolwiek powiedziałem i pomyślałem o Panu Łukaszu Muszyńskim. Mistrzu Łukaszu tak trzymać. :) Co do pozostałych dwóch Panów - brak słów. Wyraźnie widzieli niewiele filmów oceniając Transformers na 1. Biorąc pod uwagę same efekty specjalne nie można dać mu tak niskiej oceny. Rozumiem ocenę 3, ale 1 jest nieporozumieniem. Radzę uczyć się od Pana Muszyńskiego, lepiej na tym wyjdziecie. Adwokat już prędzej zasługuje na 1. XboXNosfer ma rację, film z Wahlbergiem nie mógł się udać.
Wookie88
Do wszystkich, którzy nie rozumieją hejtu na Transformersów, zrozumcie, że ten film nie jest krytykowany za to, że jest rozrywkowy, ale za to, że jest słaby w swoim rozrywkowym gatunku ;)
Rebreg
Nie rozumiem tego hejtu na Transformersów. To po prostu kino rozrywkowe, 3 części poprzednie mi się podobały i pójdę i na czwartą - tak po to, żeby obejrzeć wielkie strzelające do siebie roboty. No no niby po co innego?
__luthien__
Nie widziałam żadnego Transformersa. Coś ważnego mnie ominęło?
XboXNosfer
Film z Wahlbergiem nie może być dobry
kriis1986
Ja natomiast przyznaje ze ogladam movie sie juz kilka miesiecy i mimo iż na filmwebie jestem codziennie , moje konto istnieje już ho ho, mimo to mało pisze. Dzis przyszedl dzien gdzie postanowilem obronić Jakuba Popieleckiego za jego recenzje T4. Faktycznie ja jako kinoman , wielbiciel różnych gatunków w tym S-F, niestety zgadzam sie z chlopakami T4 to dramat, recenzja Popiela ten dramat rokłada na części pierwsze. Czekam na nastepny Movi-odcinek.
tsgna
przyznaję, że pierwszy raz obejrzałam Movie się i właśnie pożałowałam, że nie robiłam tego wcześniej :D bardzo przyjemnie się was słucha :)
dezertx
super odcinek. Nawet dyskusja o serialach/filmach których nie widziałem jest w stanie zaciekawić. Duży plus za dystans do siebie. Kuba zabawił się w Lindelofa i zostawił nas z Cliffhangerem - co jeszcze ocenił na 1?
Kiken_
Zdjęcia do 3 sezonu House of Cards ruszyły już w czerwcu, a nie dopiero jesienią. W materiale jest błąd.
rob_trev_39
Powiem tak-przy kazdym odcinku "movie sie" bawie sie swietnie czego nie mozna powiedziec przy odslonie kolejnych odcinkow "Transformers",i tyle w temacie.
Lucky_luke
Kontrowersyjne to są opinie o Polakach, że się cieszą z najmniejszych sukcesów, bo robią tak wszystkie narody. Ale tylko Polak opierzy Polaka za takie coś bo gdyby jakiś węgierski reżyser został zaangażowany w reżyserię House of Cards, też by się cieszyli jak głupi, lecz żaden sobie tego nie wypominał. Natomiast zarzuty względem Transformersów jakoś mnie nie zaskakują. Nie wiedziałem nawet że ta seria jest posądzana o "kultowość" :o

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię