;

Na planie "Bejbi blues" Relacja wideo

Filmweb gościł z kamerą na planie "Bejbi blues" - nowego filmu Katarzyny Rosłaniec, autorki kasowych "Galerianek". Nasz dziennikarz miał okazję porozmawiać z reżyserką oraz odtwórczyniami głównych ról: debiutantką Magdą Berus, Magdaleną Boczarską oraz Renatą Dancewicz.  

"Bejbi blues" to historia Natalii (Magdalena Berus), która w wieku 17 lat zostaje matką. Ojciec Antosia to nastoletni Kuba (Nikodem Rozbicki). Natalia nie jest pewna, czy kocha Kubę, a Kuba nie wie, czy kocha Natalię.  Jednak jej już nie zależy na "byciu z kimś na siłę", "żeby tylko kogoś mieć", teraz ma Antosia…. Tyle że mama Natalii, która do tej pory opiekowała się dzieckiem i pamiętała o zapasie pieluch, postanawia wyjechać do pracy za granicę.

Kuba, bez pytania i zgody Natalii,  wprowadza się do dziewczyny i syna. Chce o nich "zadbać" – to dla niego sprawa honoru. Rozpoczynają się codzienne zmagania dwojga nastolatków w trudnym fachu rodzicielskim. Pewnego dnia, w agencji reklamowej, Natalia spotyka Martynę (Klaudia Bułka) - koleżankę Kuby. Ponieważ Martyna nie ma gdzie mieszkać, Natalia zaprasza ją do siebie. Nowa koleżanka okazuje się przepustką do innego  świata – świata, który proponuje coś więcej niż kleik ryżowy...