BoJack Horseman - finałowy sezon

Zapraszają Dorota Kostrzewa i Małgorzata Steciak.

komentarze 14

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Potwornik
Zakończenie tego serialu jest zakończeniem które celowo zostawia pełno niedomówień. Twórcy wpadli na pomysł że jeżeli przez kilka lat nie uda im się zrobić nic nowego, oryginalnego, będą mieli możliwość powrotu do postaci która wszyscy znają, kochają nienawidzą. Dam sobie rękę uciąć że koń który mówi będzie miał swoją kontynuację. Jak nie prędzej to później
11
telcontar_2929
Póki co, żegnaj "chodząca chu*ozo". Będę tęsknić.
6
Szympek23
mogliście dać dla kontrastu jakiegoś faceta do tego odcinka. Dla mnie jeden z lepszych seriali jaki dane mi było oglądać, a słysze tylko, że było za mało kobiet, PC powinna mieć swój serial, Bojack źle traktował kobiety, metoo itp.
9
Racen
@Szympek23 no właśnie żadna z Pań nie zrozumiała postaci Bojacka, albo nie chciała zrozumieć. W sumie nie ma, co się dziwić, ale brakowało spojrzenia kogoś, kto odnajduje się w klimacie nałogu, popełniania złych decyzji oraz toksycznych i nieudanych relacji z kobietami. Ponieważ, jak widać Panie potrafiły poczuć do niego jedynie pogardę lub współczucie i za grosz zrozumienia.
1
forzaroma
Wydaje mi się, że ta przemiana BoJacka jest powierzchowna i wisi na włosku. Główny bohater po terapii dzielnie się trzyma, tylko do czasu, kiedy zaczynają się problemy. Pojawiają się kłopoty - wraca nasz stary BoJack ze wszystkimi swoimi problemami i nałogami.
2
michal487
Nowy papież lub wspominkowy odcinek o Rodzinie Soprano!!!
Wookie_LG
mogli by zakończyć serial z jajem, drastyczny koniec dramatycznego życia BH, kończąc serial na 15 odcinku
nyctophilia173
Twórcy chcieli pokazać, że życie toczy się dalej i samobójstwo nie jest konieczne. Tylko czy to jest koniec? Bardzo łatwo będą mogli kontynuować serię.
Sherman86
Dobre zakończenie, dobrej historii. Położę na tej samej półce, co Mad Men.
Dravic
Pierwsze dwa odcinki drugiej połowy sezonu mocno zamula a feministyczne wątki aż wylewają się z ekranu. Cringe straszny z tą Charlotte i jej córką, bo nie tak się potoczyły te wydarzenia kilka sezonów temu. Nie ma powodu dla którego sarenki miałyby mieć taką traumę. Wątek na siłę.
3
siper322
Druga część finałowego sezonu według mnie gorsza od pierwszej, ale i tak jako całość Bojack to 10/10.
3
michal.2907
Tyle jest nowych seriali, a wy znowu wałkujecie sezon już istniejącego.

zwiastuny