Gwiazdy "Watahy" opowiadają o trzecim sezonie serialu

Na HBO i HBO GO debiutuje dzisiaj pierwszy odcinek wyczekiwanego od dawna trzeciego sezonu "Watahy". Zobaczcie, co miały nam do powiedzenia gwiazdy serialu: Leszek Lichota i Aleksandra Popławska.

Powiązane materiały

komentarze 10

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Dravic
Dajcie newsa o "PÓŁ WIEKU POEZJI PÓŹNIEJ | ALZUR'S LEGACY - WITCHER FAN FILM" i wypromujcie coś dobrego.
Dyzlegdyg
1 odcinek 3 sezonu niesamowity, nie sądziłem, że aż tak mną wstrząśnie!
1
skt84
Jak na produkcję PL to ten serial jest całkiem spoko. Niektórym wydaje się majstersztykiem. Owszem, polski widz jest mało wymagający, więc to nie dziwi.
1
andrea_paolo_nigro
@skt84 nie nazwalbym go majstersztykiem ale to naprawde dobry serial. i nie powinno sie patrzec kategoriami "jak na polski serial". po prostu jest bardzo dobry pod kazdym wzgledem od historii po aktorska gre i montaz. takie moje zdanie ;)
2
elkolo
@skt84 a widz z jakiego kraju jest "wymagający"?
3
skt84
@elkolo Zdecydowanie skandynawski, bo mimo ogólnego umiłowania do poprawności politycznej, nie oglądają chłamu.
elkolo
@skt84 Tak, masz jakieś dane na potwierdzenie?
skt84
@andrea_paolo_nigro Ja od dawna uważam, że pod względem filmów i seriali leżymy i kwiczymy, do tego stopnia, że wręcz unikam polskich produkcji. W ostatnich latach krytyka totalnego dna jest nazywane hejtem w dodatku znalazło się wielu klakierów na forach nawet tego portalu, którzy totalne gnioty nazywali arcydziełami, (np. "wojna żeńsko-męska"). W naszym kraju jakiś typ napisze, że film/serial jest dobry i biada jak pomyślisz inaczej, nie chcą byś miał własne zdanie, nie do pomyślenia na zachodzie. Dlatego "jak na polski serial" będę pisał zawsze, bo w tym względzie nie jesteśmy nigdzie, nie mamy nawet swojego stylu, który można wyczuć gdy oglądasz zagraniczne produkcje. A potrafiliśmy kręcić dobre filmy będąc pod butem PRL, więc to nie jest tak, że czegoś nam brakuje. Nie wiem co jest nie tak z branżą filmową w tym kraju, wiem, że jest tragicznie, a ludzie się cieszą bo Vega wypuszcza jakiś film i już dają 10 mimo, że nie widzieli. Tak było z "botoksem" - trudno o lepszy przykład marginesu jakim jest polski widz. Ostrzegam, przestrzegam ale akurat "Wataha" jest spoko, pewnie dlatego, że jest pod opieką HBO, czego nie można powiedzieć o Netflixie, tam in nie pykło serial, który miał być hitem pewnie nawet nie obił się większości widzów o uszy . Tyle z tych żali.

zwiastuny