Gwiazdy "Watahy" opowiadają o trzecim sezonie serialu

Na HBO i HBO GO debiutuje dzisiaj pierwszy odcinek wyczekiwanego od dawna trzeciego sezonu "Watahy". Zobaczcie, co miały nam do powiedzenia gwiazdy serialu: Leszek Lichota i Aleksandra Popławska.

Powiązane materiały

komentarze 10

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
2
Dravic
Dajcie newsa o "PÓŁ WIEKU POEZJI PÓŹNIEJ | ALZUR'S LEGACY - WITCHER FAN FILM" i wypromujcie coś dobrego.
Dyzlegdyg
1 odcinek 3 sezonu niesamowity, nie sądziłem, że aż tak mną wstrząśnie!
skt84
Jak na produkcję PL to ten serial jest całkiem spoko. Niektórym wydaje się majstersztykiem. Owszem, polski widz jest mało wymagający, więc to nie dziwi.
1
andrea_paolo_nigro
@skt84 nie nazwalbym go majstersztykiem ale to naprawde dobry serial. i nie powinno sie patrzec kategoriami "jak na polski serial". po prostu jest bardzo dobry pod kazdym wzgledem od historii po aktorska gre i montaz. takie moje zdanie ;)
3
elkolo
@skt84 a widz z jakiego kraju jest "wymagający"?
4
skt84
@elkolo Zdecydowanie skandynawski, bo mimo ogólnego umiłowania do poprawności politycznej, nie oglądają chłamu.
elkolo
@skt84 Tak, masz jakieś dane na potwierdzenie?
skt84
@andrea_paolo_nigro Ja od dawna uważam, że pod względem filmów i seriali leżymy i kwiczymy, do tego stopnia, że wręcz unikam polskich produkcji. W ostatnich latach krytyka totalnego dna jest nazywane hejtem w dodatku znalazło się wielu klakierów na forach nawet tego portalu, którzy totalne gnioty nazywali arcydziełami, (np. "wojna żeńsko-męska"). W naszym kraju jakiś typ napisze, że film/serial jest dobry i biada jak pomyślisz inaczej, nie chcą byś miał własne zdanie, nie do pomyślenia na zachodzie. Dlatego "jak na polski serial" będę pisał zawsze, bo w tym względzie nie jesteśmy nigdzie, nie mamy nawet swojego stylu, który można wyczuć gdy oglądasz zagraniczne produkcje. A potrafiliśmy kręcić dobre filmy będąc pod butem PRL, więc to nie jest tak, że czegoś nam brakuje. Nie wiem co jest nie tak z branżą filmową w tym kraju, wiem, że jest tragicznie, a ludzie się cieszą bo Vega wypuszcza jakiś film i już dają 10 mimo, że nie widzieli. Tak było z "botoksem" - trudno o lepszy przykład marginesu jakim jest polski widz. Ostrzegam, przestrzegam ale akurat "Wataha" jest spoko, pewnie dlatego, że jest pod opieką HBO, czego nie można powiedzieć o Netflixie, tam in nie pykło serial, który miał być hitem pewnie nawet nie obił się większości widzów o uszy . Tyle z tych żali.

zwiastuny