SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2014 45 min.
8,0 77 777
ocen społeczności
8,0 10 1 77777
21 038
chce zobaczyć
{"rate":7.25,"count":4}
Kapitan Wiktor Rebrow próbuje rozwikłać zagadkę zamachu bombowego, w którym zginęli jego przyjaciele ze Straży Granicznej w Bieszczadach.
{"seasons":[3,2,1]}
18
gatunek
produkcja
Orzeł Najlepszy filmowy serial fabularny w roku 2018 dla Jan P. Matuszyński, Kasia Adamik
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Wataha-2014-697374/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/697374","link":"/serial/Wataha-2014-697374/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/697374","link":"/serial/Wataha-2014-697374/episode/ranking"}}
Wataha
Zwiastun nr 4 (sezon 3)
Wataha
Zwiastun nr 3 (sezon 2)
Wataha
Serial Killers Wataha - sezon 2
Wataha - Zwiastun Nr 4 (sezon 3) Wataha - Zwiastun Nr 4 (sezon 3)
[3,2,1]
Serial Killers 35 komentarzy
"Wataha" - sezon 3

Sezon 3 Akcja trzeciego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając,Sezon 3 Akcja trzeciego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady. Rebrow ponownie stanie przed trudnymi wyborami. Mimo że wrócił do pracy w straży, przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Nie każdy jest zachwycony jego powrotem. Wielu patrzy na niego jak na podejrzanego, działającego na granicy prawa. Na horyzoncie pojawia się nieznana postać – nowa szefowa ukraińskich przemytników – Tatiana Barkova.

dystrybucja
HBO
studio
ATM Grupa S.A. (produkcja wykonawcza) / HBO Polska
kraj
inne tytuły
Serial był kręcony w Bieszczadach (Polska).
Okres zdjęciowy sezonu pierwszego trwał od 17 września do grudnia 2013r, zaś drugiego - od 9 października 2016 do lutego 2017 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Czy tylko ja miałem problem ze zrozumieniem połowy dialogów?

  Sofronow

  Dźwięk w tym serialu woła o pomstę do nieba.

 • Łuczak

  Martin_Smith ocenił(a) serial na

  On jest moim faworytem. Pomijam grę aktora, jest super, ale chodzi mi o osobowość typa, w którego się wciela. Facet posiada cechy tak porządane w dzisiejszych czasach, jak: lojalność, wierność, odwagę. Fajny materiał na przyjaciela. Łuczak rulez!

 • Wiśniak - MVP trzeciego sezonu

  COLEWORLD_type ocenił(a) serial na 10 

  Jak w temacie, genialny pomysł na wykorzystanie tej ( mogłoby się wydawać ) trzecioplanowej postaci. Do tego gra aktorska na wysokim poziomie.

 • 3 sezon

  arturgkaminski ocenił(a) serial na 10 

  Jestem pod wrażeniem. 3 sezon z doskonałym otwarciem i trudnym do zdefiniowania dramatem.

 • Skończyłam...

  bogafw ocenił(a) serial na

  Skończyłam drugi sezon. Jestem zachwycona. Rzadko zdarza się, żeby drugi przebijał pierwszy o głowę, ale to co twórcy zrobili teraz, to mistrzostwo świata. Trzyma w napięciu od pierwszych minut pierwszego odcinka. Aktorstwo... No cóż, znakomite. Lichota, Popławska, Topa - rewelacja. No i te Bieszczady. Tak ... więcej

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.