Kasia Smutniak opowiada nam o filmie "(Nie)znajomi"

Z okazji wejścia do kin filmu "(Nie)znajomi" zaprosiliśmy do studia Kasię Smutniak, jedną z gwiazd obrazu. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, który przeprowadził Łukasz Muszyński.

Powiązane materiały

komentarze 23

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
formentera
Film jest kalką włoskiego oryginału, w którym Kasia Smutniak też zagrała. Potem Francuzi zrobili kalkę, teraz nasz rodzima produkcja. Liczyłem, że dostosują trochę nasze przywary do treści filmu ale gdzie tam. Po włoskim oryginale, film (Nie)znajomi ogląda się fatalnie.
4
anusia007
@formentera czytam i oc`om nie wierzę, rozmawiałam z kilkudziesięcioma osobami o tym filmie - pokazy w atlanticu i ladies night przedpremierowe - i wszystkie zachwycoone lub pod duzym wrażneiem polskiego filmu. Jest całkowincie nasz, są polskie bolaczki , przywary - teściowa, umęczona matka Polsa, homofobia, rodzicielstwo... KOT uczynił z wątku relacji rodzicielskiej majstersztyk te rozmowa telefoniczna.. Wszystkie kobiety płakały na moich pkazach. W wielu miejscach nawet lepszy od oryginału..
4
Analny_Wojownik
To wygląda jakby próbował ją zarywać, a ona go zlewa xD
3
pumeksx
Oryginał jest bardzo dobry, ale polski film absolutnie nie odstaje. Fajnie pokazane nasze narodowe wady, problemy tzw. klasy średniej. Aktorsko jest znakomicie, świetne zdjęcia i klimatyczna muzyka (powracający motyw piosenki "Strangers in The night" dla mnie super):)
1
ArekTomczyk
Pewnie, że Ewy się rożnią w obu wersjach. Pokuszę się o stwierdzenie, że w polskiej wersji pani Kasia wypadła lepiej. Zresztą cała obsada dała popis fantastycznego aktorstwa, każdy miał swoje pięć minut i zrobili to swietnie. Dialogi są rewelacyjne, co w polskich filmach niestety nie jest normą. Brakowało takiego obyczajowego dobrego kina w Polsce.
1
pumeksx
@ArekTomczyk Zgadzam się, że w polskiej wersji pani Kasia Smutniak wypadła lepiej niż we włoskim filmie ;)
valkoinen_peura
To nie pierwszy i nie ostatni remake na polskim rynku filmowym. Zabawne trochę, że zarzuty co do filmu najczęściej piszą osoby, które go nie oglądały, a na samo słowo remake dostają wypieków na twarzy i muszą wysmarowac negatywną opinie o czymś, czego nie widzieli.
1
Agatonik
Bardzo, bardzo dobry polski film. Nieważne, że pierwowzór był włoski - zresztą zachwycił mnie. Ale nasza wersja zachowuje istotę oryginału, dodając polskiego ducha. Fantastyczna gra aktorów. Film na którym można się i dobrze bawić i może stać się inspiracją do rozmów z (nie)znajomymi i własnych przemyśleń. Więcej takich projektów!
pk01
Zmarł wybitny aktor Jan Kobuszewski, a tu cisza.....
Gibon_Szybkoreki
@pk01 ?Nie martw się, w zamian zaraz napiszą o kolejnym marvelowskim badziewiu.
kris8000
no leje ten film jest już w każdym kraju, jest orginał włoski,pozniej Francja, Niemcy a teraz Polska i wszystkie to wierne kopie hahaha
Raphaelus
Lepiej zostać przy oryginale włoskim, a lewą TVN'owską "elYte" sobie darować.
5
anusia007
@Raphaelus zmartwię Cię to Polsat, a polska ekipa w kilku miejscach wyciągnęła wnioski i jest lepiej niże w włoskim nawet. Kasia zagrała zupełnie z inną emocję, to nie jest ta sama rola
1
RegentMM
@anusia007 a co to za różnica Polsat czy TVN, włoska produkcja była mimo wszystko lekkim, inteligentnym filmem, oczywiście w polskiej wersji musimy otrzymać ciężkie, wulgarne, buraczane kino. Nawet zakończenie należy wyłożyć na tacy bo po co myśleć. Smutniakowa nierówna, Kit słabiutki no może taki sobie, jedynie Mają Ostaszewska rewelacyjna i dla niej warto to obejrzeć.
kingakowalczyk11
Mam zupełnie inne odczucia po obejrzeniu. Film jest genialny, inteligentny, z klasą - można się wzruszyć, pośmiać i zaskoczyć. A Kasia Smutniak to bardzo dobra aktorka - tak samo jak reszta aktorów, którzy zagrali w filmie.
1
AutorAutor
Jaka mądra i poważna kobieta. Dziewczyna z "Hakera", topmodelka, twarz Armaniego, ornament "Pozdrowień z Paryża", gwiazda włoskiego kina, samą swą wypowiedzią bezwiednie dowodzi jak przenikliwą jest osobą. I jak zwykle w Polsce... potarganą:-) Czesze się tylko we Włoszech?!:-)
1
katedra
@AutorAutor Przesadna opinia gloryfikująca cechy, które powinny być normą
1

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię