Zwiastun Nr 1 Gorący temat(2019): Zwiastun nr 1
Historia kobiet, które przeciwstawiły się toksycznej atmosferze w słynnej sieci informacyjnej.

komentarze 29

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
siper322
No, nie wygląda to jakoś powalająco, ale obsada bardzo mocna. Robbie, Theron i Kidman w jednym filmie, aktorsko na pewno będzie dobrze
8
gacek870
Nie zdziwię się, jak film zostanie obsypany Oskarami. Nie dość że pro #metoo to jeszcze anty Fox, które sprzyja obecnemu prezydentowi USA w odróżnieniu od całego Hollywood.
2
Dravic
@gacek870 Pełna zgoda. A jakby tak jedna z aktorek podała mediom, że zmieniła płeć na mężczyznę i identyfikuje się teraz jako facet, to z łatwością zgarną też Oskara sprzed nosa Joaquinowi Phoenixowi! :)
1
keeveek
@gacek870 a co, jeszcze filmu nie widziałeś i już wiesz, że jest niezgodny z faktami? Jeżeli historia jest prawdziwa, to jak najbardziej zasługuje na opowiedzenie.
2
gacek870
@keeveek Zluzuj majtki nic takiego nie powiedziałem. Jednak trzeba byłoby być ignorantem, żeby nie wiedzieć, że ten film idealnie wpasowuje się w obecny klimat polityczny Hollywood, a poprawność polityczna Akademii chyba nie jest dla nikogo tajemnicą.
2
mateos8
Wygląda jak RASOWY film telewizyjny! Cienizna jakosciowa! Theron przerobiona na ...a cholera wie na co - i po co?? Robbie(po co jej to, jak tak sobie radzi?..Kidman to juz jak mumia..Dobra aktorka,cos tam chce - raz lepiej,drugi raz gorzej, tu sie z oceną wstrzymam.
2
tomb2525
@mateos8 "Bombshell" po niedawnej premierze jest już typowany jako kandydat do Oscarów, z Theron za rolę pierwszoplanową i Robbie wraz z Lithgowem za drugi plan. A Ty mówisz o rasowym filmie telewizyjnym.
2
gacek870
@tomb2525 Zdajesz sobie sprawę, że może być to związane z ruchem #metoo i przede wszystkim z aferą w stacji Fox, która jest pro Trump w odróżnieniu od całego Hollywood. To ewidentnie zapowiada się film polityczny.
2
DziurawaMarysia
@mateos8 Wygląd Theron to na szczęście tylko charakteryzacja.
Aprijl
Teaser obiecywał coś niesamowitego! A oglądając trailer czuje zażenowanie... Theron jak nie Theron - to źle
1
DziurawaMarysia
@Aprijl Przecież to charakteryzacja. Nie poszła na szczęście drogą Zellweger i Thurman.
kamil23234
Może się nie znam, ale Theron i Kidman wyglądają okropnie, film wygląda na mocno propagandowy.
1
1
tomb2525
@Zloty_Deszcz Nicole została na potrzeby tego filmu trochę przerobiona przez speców od makijażu żeby być bardziej podoba do Carlson. To samo Theron. Spojrz na jej wystąpienie u Ellen- wyglądała tam świetnie
4
Zloty_Deszcz
@tomb2525 Domyśliłem się. Theron za to wygląda lepiej niż bez charakteryzacji.
Cudownie anty-prawicowy film, to lubię :)
3
lukarian1313
@psychari no lewaczku spuścileś się? w hollywood to chyba tylko takie filmy powstają, jeśli już mają zabarwienie polityczne
darek_sith
Współczesne aktorki nie potrafią się starzeć. Nicole Kidman przestaje przypominać siebie, ponaciągana z każdej możliwej strony. Theron zaczyna iść tą samą drogą, a ma ledwo po 40tce. Ciężko się na nie patrzy...
JLaw
@darek_sith Ale wiesz, że one wszystkie są tak ucharakteryzowane na potrzeby filmu?
3
Wyczes666
@darek_sith Niektóre starzeją się jak wino, inne jak mleko.
darek_sith
@JLaw No nie wiem, nie wiem, bo jak tak patrzę na ich tegoroczne zdjęcia z festiwali itd. to większej różnicy nie widać, poza tym, że w filmie wyglądają na jeszcze bardziej opuchnięte....
JLaw
@darek_sith A ja widzę je bez zmian z tym wyjątkiem że Charlize schudła i zmieniła fryzurę, a to też czasami wpływa na wygląd i jak mają dużo makijażu również, Nicole nie wiem czy co sobie robiła, ale nos też już ma taki sam przez dłuższy czas. Mięsiąc temu oglądałam 8 Oceans gdzie grała Cate Blanchett i też myślałam że sobie coś zrobiła, a przecież jest znana z tego że nic sobie nie robi, bo uważa to za niepotrzebne i potem sprawdziłam że były te same powody co pisałam wyżej o Charlize tona makijażu i schudła.
darek_sith
@JLaw Poniekąd to też wina cyfrowego wygładzania, które powodują, że aktorki/aktorzy nie wyglądają naturalnie tylko sztucznie. Tutaj najnaturalniej wygląda Margot. Nawet jeśli masz w 100% rację, to wszelkie te zabiegi na potrzeby filmu działają bardziej na niekorzyść, bo te dwie aktorki wyglądają fatalnie (w szczególności Kidman).
Pauleta
Tak serio, to wygląda przeciętnie, banalnie. Mam nadzieję, że to tylko łudzący zwiastun.
1
dezertx
afera z molestowaniem to jedno, ale pocisk po foxie to już polityczna propaganda , takim filmom podziękuję
gacek870
@dezertx No bo to jest film polityczny. Nie dość że pro #metoo to jeszcze anty Fox. Nie zdziwię się, jak film zostanie obsypany Oskarami, no a przynajmniej nominacjami.
icenumerocinq
W tym temacie polecam serial "Na cały głos"
2
CichyMorderca
Czyli film o przymykaniu oka przez 20 lat
1

programy Filmwebu