Zwiastun Nr 1 Baczyński(2013): zwiastun nr 1
Opowieść o legendarnym poecie oraz bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa, a także nieśmiertelna.

komentarze 45

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
klaudia_b1206
Do mnie taki sobie. Ale niestety tak było w tamtych czasach. Niektóre watki to były sytuacje na które nie mogłam patrzeć. Troche straszne.
Eldaina
Niby wiem, że zwiastun z zasady jest lepszy niż film, ale to już przesada.. Taki rozdźwięk między poziomem zwiastuna a filmu nie może być po prostu pomyłką.. Może trzeba było zrezygnować z gaży dla Czesława i dofinansować film, który ma potencjał artystyczny i porusza ważny temat?
shelovesyou
Mozil jest tutaj magiczny!!!! bardzo dobrze, że go wybrali do zaspiewania
chickensoup
to tu pozwolił wejsc Mozilowi? bezsens
shanis
Piękne,oglądam i słucham codziennie.Czesław jest OK, tekst końcowy rewelacja!!!
violet363
Genialny. Oglądam/słucham już dziś z kilkudziesiąty raz.
batzmag
Prawda, wszystko świetnie, tylko jeden zgrzyt - po co ten Czesław, no po co pytam się?
lew890
Świetny zwiastun, za rzadko tak dobre powstają u nas.
Coset
Zwiastun inny niz wszystkie, a poza tym aktor grający baczyńskiego mnie zainteresował.
katarrabarbar
Baczyński, Powstanie Warszawskie i ....Czesław. Z całym szacunkiem i sympatią, ale to musi być jakaś pomyłka. Ktoś mi wytłumaczy o co tu chodzi? Jest mi strasznie przykro, bo to brak poszanowania historii i geniuszu Baczyńskiego.
Nicaraguall
Tragiczny zwiastun, a to ze względu na Czesława. Osobiście lubie go, ale tutaj? Nie wiem czy oglądam zwiastun filmu czy zwiastun nowej płyty Czesia. To już nawet w Hollywood największe sławy muzyki nie pakują się w trailery. Mam nadzieje, że film będzie lepszy.
lilia394
niesamowity zwiastun, mam nadzieję,ze film również nie rozczaruje, już nie mogę się doczekać!!!
psycholozka
Zwiastun rewelacyjny! Nie jest taki jak wszystkie inne... Z tego co czytałam film również nakręcony jest w ciekawy sposób.
Shalimar00
hmmm.... oby film był lepszy niż zwiastun
tomekpk
Mocno zniechęcający trailer - z powodu Czesława. Postać celebryty, z księżyca ma uwrygodnić czasy powstania? Żałosne. Mam nadzieję, że film nie jest spaprany podbnymi wtopami.
redswan
zapowiada się naprawdę ciekawie
kasia322
Nie moge sie doczekac!!! (A Czeslaw jest swietny!)
Ottiss14
http://www.youtube.com/watch?v =1-RX0b6j4uU Ten utwór powinien być tematem przewodnim filmu o Baczyńskim. Niech ten Czesław co specjalnie udaje głos upośledzonego lepiej wraca do Danii i śpiewa dalej o życiu seksualnym swoich Rodziców.
wstawka
on w pierwszym ujęciu wygląda jak Matt Damon! :D
basieniak
A propo ciekawostek-mam nadzieję, że na filmie tego nie przekłamią-Basia Drapczńska, przyszła żona Baczyńskiego, na początku go nie znosiła, uważała go za neurotyka i egoistę.
wiaczo
CIEKAWOSTKA: K.K. Baczyński był uważany przez podziemnych instruktorów za żołnierza beznadziejnego. Taktyki, sprzęt i manewry po prostu przerastały Baczyńskiego. O ile uważa się, że byłby dobrym poetą, to żołnierzem był po prostu okropnym :/ Szkoda tylko, że sam Baczyński sobie tego nie uświadomił, to może przeżyłby wojnę i byłby bardziej przydatny... Cold fact.
cortazarr
Słowiański Tarrantino w martyrologiczno-gangsterskiej formie, miał być Hardkor 44 :|
Snicki
Wydaje się niezły. Dobrze, że Polacy nareszcie zauważyli (tak jak Amerykanie już wiele lat temu), że w ich ojczyźnie nietrudno jest znaleźć prawdziwych bohaterów, których biografia stanowi gotowy scenariusz filmowy. Baczyński był przecież nie tylko genialnym poetą, ale i patriotą, żołnierzem, symbolem polskiej elity intelektualnej, która przelała swoją krew za Polskę. Do tego kochał, miał swoje słabości i tajemnice... Nie wiem czemu tak dużo osób z góry hejtuje ten film- przecież lepiej chyba, że bierzemy się za coś takiego, niż kręcimy jakieś "Last Minuty" i inne "Kac Wawy"...
cypryjczyk
Gardlo mnie sciska, lzy do oczu sie cisna ...
kazmierczakwojtek
Mam nadzieje że ten film nie będzie taki denny jak ten zwiastun .
Pseudoautochton
a dlaczego w zwiastunie muszę oglądać ryj tego pajaca z TVN-u co nawet słowa po polsku poprawnie wymówić nie potrafi?

programy Filmwebu