Underdog

(2019)

Zwiastun Nr 1 Underdog(2019): zwiastun nr 1

Borys "Kosa" Kosiński to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem popełnia błąd, który przekreśla jego karierę.

programy Filmwebu

komentarze 38

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
ewej
Z Lubosem to nawet Ojca Mateusza przyjemnie się ogląda. Co za facet!
11
Kremka_2
Ej kozak zwiastun!! Chyba tylko trzcionka tego napisu tytułowego mi nie pasuje, jakaś amerykańska za bardzo. Ale widać że będzie krew, będą łzy, fajnie. Coś wreszcie innego po klerze.
8
7
Patryk_Diabeu
Dla mnie zwiastun bardzo przyzwoity. O ile ktoś nie jest hejterem z gimnazjum i podchodzi o tematu oceny realnie, to w swym realizmie nie stawiałbym znaku równości w stosunku do filmów z Hollywoodu. Nie te możliwości i nie ta kasa. Ten film to będzie pierwszy polski o MMA o sztukach walki, cieszmy się z naszych polskich pierwszym kroków w kinematografii. Każdy następny będzie jeszcze lepszy. Dla mnie 7/10, do kina się wybieram.
3
robertbry
Kucze fajny, momentami Vega :) Ta krótka ero scena z Popławoska, ta muzyka na koniec, robi wrażenie .
6
ola_mala
Lubos wymiata! Uwielbiam tego aktora i pójde na każdy film z nim. A sam zwiastun bardzo spoko, muzyka, zdjęcia, oprawa.
2
JohnTheBrave
Lubos fruwa jak.Statham. Zapowiada się dobre męskie kino (rzadkość) już widzę ból odwlokow polskich krytyków "nie jest to komedia romantyczna ani pseudodramat o gorniku pozbawionym zasiłku, grającym na ukulele na Rynku by zebrać pieniądze na przeszczep nosa dla chorej córki? To my damy 1"
6
5
AgnesKost
Ile może trwać przygotowanie do takiej roli sportowca sztuk walki przez aktora? Jak myślicie ? Gość musi dbać o diete, robić treningi. Jestem na studiach aktorskich, zastanawiam się jak to wszystko jest rozliczane i wypłacane jemu. Czy tylko za plan zdjęciowy czy już dużo wcześniej na etapie przygotować. Kurcze bo Lubos wcale fizis nie odstaje od Mameda…
2
robertbry
@AgnesKost nie wiem jak to jest rozliczane ale wydaje mi się ze jak z prawdziwym zawodniekiem czyli ma umowiona gaże za walke i zawodnik sam opłaca trenerów , przygotowania do walki, diete itp. Tu masz trochę jak to wygląda, jak wiemy Eryk ćwiczył boks i to widać na zdjęciach do filmu. Nie nauczysz w miesiąć aktora np. właściwej pracy nóg
robertbry
http://underdog.sport.pl/under dog/10,166609,24170215,mamed-k halidov-vs-eryk-lubos-mocne-st arcie-w-filmie-underdog.html?f bclid=IwAR3Di8N8ouTr2HGro2z-dU 8RcRYDhvFRiDXDSAFyh6FL4ACH37KW 6H4AGMI
5
Roy_v_beck
Jaram się. Fajnie, że Mamed po za klatką będzie miał sceny. Ogólnie dobrze się to zapowiada.
10
krevek
Reżyseria: Maciej Kawulski. Czyli dwugodzina reklamówka KSW za grubą kasę. A weźcie dajcie spokój...
5
SzalonyHeniek
To porwanie wygląda kiczowato ,ale zasadniczo Lubos rządzi i z chęcią wybiorę się do kina. Mam nadzieję ,że sceny walk będą miały chociaż przyzwoitą choreografię i odpowiednią dozę "krwi."
2
marcus_gavlicus
A to mamed za stramowskiego? Jestem ciekaw jak udźwignie tę role bo warsztatowo to chyba przygotowywać się do scen walk nie musiał, haha.
1
robertbry
@marcus_gavlicus wystarczy, że będzie sobą, nie zepnie się przed kamerą i powinno być git
Biecza
Muzyka pod koniec, mocna! wiecie skąd? Gdzie można odsłuchać całość?
mitrus80
myślałem że to będzie dobry dramat, a zwiastun szczerze mówiąc zdradza pewne objawy kiczowatości, no i musiałem przerwać w połowie żeby nie obejrzeć całego filmu
DefinicjaStylu
ależ to będzie za przeproszeniem ch*jowe
JohnTheBrave
@DefinicjaStylu no tak, tylko ciężkie dramaty w Polsce lub komedie romantyczne a reszta won.
DefinicjaStylu
@JohnTheBrave a kto tak twierdzi? Ty? Widzę po zwiastunie, że to będzie katastrofa, ale kto co lubi.
QbaFlower
@DefinicjaStylu Katastrofą był kac wawa ale oceniłem dopiero jak zobaczyłem. To pierwszy film polski o MMA , reżyser wie jak kręcić show i wie jak kręcić sceny walki. Pożyjom uwiodiom ;)
szamgar
@DefinicjaStylu Taki miks Vegi z galą KSW i Trudnymi Sprawami więc pewnie będzie niezła widownia.
przemas123
qwa jaka to bedzie padlina hahaha,od słuchania tych jakże głębokich dialogów sraka sama ciśnie się na zwieracz nie no Tarantino wymięka buhahaha
szamgar
Polsat nakręcił dwugodzinną reklamę swojego cyrku zwanego KSW.
Raphael_Raziel
@szamgar widze ze żal dupe sciska. Nie ma to jak polskie piekiełko zakompleksionych hejterów.
StalowyGigant
ale kaszana. Klisza za kliszą i zrzynka małego, śmiesznego narodu od Wielkich Panów z Ameryki. W Stanach to umieją robić a u nas nie ma reżyserów robiących choćby poprawne sceny akcji. Film pewnie ocenię na 1/10.
1