Powstanie kontynuacja "Underdoga"

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Powstanie+kontynuacja+%22Underdoga%22-131657
"Underdog" z Erykiem Lubosem i Mamedem Chalidowem dopiero co wszedł do kin, a już zapowiedziano jego kontynuację.


W związku z pojawiającymi się spekulacjami prasowymi, a także domysłami widzów dotyczącymi drugiej części filmu "Underdog", z dużą satysfakcją informujemy, że podjęliśmy decyzję o przystąpieniu do prac przy kontynuacji tak dobrze przyjętej pierwszej części opowieści o losach Borysa "Kosy" Kosińskiego, czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez producentów filmu, Ewę Lewandowską i Tomasza Mandesa.

Potwierdziły się nasze przypuszczenia, że polski widz od dawna czekał na taki film. Ogromnie się cieszymy, że film zachwycił również kobiecą widownię, bo to opowieść o życiu, relacjach i miłości, a także zwycięstwie nad własnymi słabościami, dodają producenci. Wielu widzów zwróciło uwagę na otwarte zakończenie pierwszej części "Underdogaupatrując w nim zapowiedzi kontynuacji. Dziś możemy potwierdzić, że mieli rację. Od początku prac nad koncepcją scenariusza, zakładaliśmy kontynuację losów bohaterów naszego filmu.

"Underdogw reżyserii Macieja Kawulskiego opowiada o Borysie "Kosie" Kosińskim (Lubos), zawodniku MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem popełnia błąd, który przekreśla jego karierę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones