To my

(2019)
Zwiastun Nr 1 To my(2019): zwiastun nr 1
Matka i ojciec spędzają czas z dziećmi w domku na plaży. Wkrótce ich spokój zakłócają nieproszeni goście, którzy nie mają dobrych intencji.

komentarze 39

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Lukasz_Broda
CIARY. Wygląda na intrygujące i bardzo oryginalne szaleństwo. Zwiastun kupił mnie w 100%. Przy okazji łączę się w bólu z ludkami narzekającymi wcześniej że oprawcami z pewnością będą biali. Teraz biedaki nie mogą dalej narzekać. I jak żyć dalej ? :/
63
blaprz
Kurna dobrzy są... wziąć do filmu 4 bliźniaków... szacun! :)
13
ash_williams85
...Dobrze zapowiadający się horror został praktycznie streszczony w zajawce. Nienawidzę takich zwiastunów, potrafią zabić całą zabawę.
12
6
GTA5pl
Świetny zwiastun i mega przeróbka tej pioseneczki
6
Madeline70
'Uciekaj' było super, wygląda to bardzo dobrze. Nieźle filmowo się zapowiada 2019 rok.
6
Michal17
Jeden z najlepszych zwiastunów jakie ostatnio widziałem. To będzie wydarzenie, może nawet lepszy film od Get Out
1
Michal17
@Michal17 Już dzisiaj mozna śmiało powiedzieć, że tu będą nominacje Oscarowe za scenariusz i dla Lupity. Minimum
alex69go2
w tej chwili "i got 5 on it" wchodzi na listy TOP US
1
Blair_K
może być to powiew czegoś nowego :) oby !
hakerix
Świetny zwiastun! Na pewno obejrzę ;-)
Hoqsai13
Nie lubię horrorów, ale ten pomysł i zdjęcia (przynajmniej w tym zwiastunie) zapowiadają coś na co czekałem od dawna. 6 zmysł był dobry. Kontakt był genialny. Nowy Alien trochę nie wyszedł, ale nie jest źle. Anihilation poza warstwą wizualną, muzyką, i niezwykłym przedstawieniem koncepcji filozofii i mistycyzmu różnych kultur zmiksowanym w jednym ciekawym naukowym sci-fi (czego brakuje w Interstellar, i innych nowych sci-fi) rozczarowuje i irytuje totalną głupotą w treści fabularnej i logistycznej (standardowo uzbrojony oddział marines wysłany do tak tajnej i niebezpiecznej misji, bez żadnego wyspecjalizowanego sprzętu naukowego, broni etc. które wg protokołów jest na wyposażeniu wielu jednostek, a mamy tu doczynienia z USA). Podobnie było w filmie Epoch. Pomysł genialny, wykonanie nawet niezłe, ale głupoty, dopracowane perfekcyjnie choćby w filmie Arrival, robią znaczącą różnicę. Szkoda, że do każdego filmu nie podchodzi się jak do najważniejszego dzieła życia, wtedy kino byłoby godnym następcą Sztuki, ale tak się nie dzieje, i przez to staje się nie zawsze zadowalającą rozrywką. Jest to problematyczne, bo większość widzów, postrzega filmy jako odbicie prawdziwej rzeczywistości, nie rozumie języka wizualnego i jego kodów kulturowych, nie ma pojęcia o sztuce. A ci którzy mają, zazwyczaj są tak zmanierowani lub pretensjonalni, że już nie potrafią się cieszyć filmem jako takim, doszukując się w tym nie wiadomo czego, szczególnie zaś wyraźnych nawiązań lub kontynuacji przebrzmiałych klimatów z innych filmów, innych części z innych czasów. Z drugiej strony kino jest jedynym medium, które jest w stanie przenieść nas i umieścić w innej rzeczywistości, innych czasach i innym stanie mentalnym. Wracając do filmu Us mam nadzieję że nie będzie to klimat Lyncha lub tandetnych zagrywek popularnych od lat wymyślnych masakr piłą czy innym dziadostwem. Pociąg z mięsem był niezły, miał drugie dno. Ale taki Freddy Kruger i cała reszta tego typu to masakra. Od zmierzchu do świtu ma w sobie dystans i autoironię i dlatego wygrywa, Lśnienie jej nie ma ale z drugiej strony nie przegina, z wyczuciem stopniując grozę, bez zbędnych fajerwerków. Tutaj w Us widzę coś nowego, ale film pokarze, czy przebłysk okaże się ogniem czy tylko smugą na rozgwieżdżonym niebie.
Silent_Thelma
Zapowiada się niezwykle obiecująco :) czekamy!
BlueBelle
Przypomni ktoś jak się nazywa ta piosenka?
Aldo_Raine
Polecam zatrzymać na 1:20, ilość informacji w reszcie trailera wydaje się wszystko psuć.
2
Torres1993
Czekam, jak na bigos w święta. :D
justek999
Widzę że temat klonowania.. ciekawe.
SilverP
Już chciałem pisać, że horrorów z takim motywem było już kilka :P
3
SilverP
@dagon1911 Oni(2006), Nieznajomi(2008). Proszę Cię bardzo.
mitrus80
wow do.ebane do pieca, pozytywnie, aż se dzisiaj Uciekaj obejrzę bo unikałem
michal9403
Dodaję do listy oczekiwanych premier.
mateos8
Fajnie to wygląda. Widać reke tego gościa(rezysera). Fajnie,że "zostawia wizytówki".. "Uciekaj!" naprawde dobrze sie oglądało. To zapowiada sie podobnie.
hpbrzoza
czy tylko ja miałem problem z określeniem kto zginie pierwszy na początku zwiastunu?
1
JohnTheBrave
Filmweb lubi usuwać komentarze, nawet jak są na temat.
1
Gepardzia_Natalia
Jak ten chłopiec zobaczył tego ziomka i było zbliżenie na zakrwawione palce, to pomyślałam, że to będzie podróbka Koszmaru z ulicy wiązów X"D Ale kurde dobry ten zwiastun, zdziwił mnie strasznie, ale kisnęłam trochę, jak ten w białej masce zaczął sie skradać na czworaka :"D
Psycho_Daddy
No cóż,murzyn murzynowi zgotował taki los...swoją drogą ciekawie się zapowiada.
1
88johny11
Czarno to widzę,znowu bajka jak uciekaj.
3
ash_williams85
Bardzo dobry zwiastun... [sarkazm]. Już kasuję z listy oczekiwanych. Ludzie odpowiedzialni z ]aamontowanie
Wyczes666
Stara prawda - murzyn murzynowi murzynem.
4

programy Filmwebu