Zwiastun Nr 1 Całe szczęście(2019): zwiastun nr 1
W życie spokojnego muzyka z orkiestry symfonicznej, samotnie wychowujacego dziesięcioletniego synka, niespodziewanie wbiega pełna energii popularna gwiazda fitness.

komentarze 4

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Eveilnna
@luza masakra wstyd mi za ciebie. Stop nienawiści.
luza
ło matko - co to za kolejne gówno ?? 'czasami to co wydaje sie daleko, jest blisko''jak to mi sie uda, to wszystko mi sie uda. Boże, co za żalosne klisze - oczywiście bachor na sklejenie historii. Trzeba było ostrzec żę będzie trzeba oglądać gołego Adamczyka - to bym się powstrzymała w obawie przez wymiotami. Gąsiorowska sepleniąca znowu gra siebie ( już nie wspominając tych nieestetycznych wrzodach na twarzy 0 Cielecka sobie usunęła, czyli jak widać można. I co się z Saprykiem stało ?! Wygląda jak obwieś spod budki z piwem.. A pare lat temu grał u Cywińskiej Johna Prockra w teatrzze w sztuce Millera z Pauliną Chruściel !! (która się tak nie szmaaci 0) Zukowska tym szepczącym denerwującym głosikiem matka polka, Liszowka znowu to samo i wisienka na torcie 0 Mumio z dokjejonymi kudłami .
2
Piotr_Szatan
@luza kobieto ,masz ciężką menopauzę ???? nikt cię nie pstryknął od miesięcy???? ugotuj coś dobrego idź na spacer albo idź na zakupy ale oszczędź bełkotu !!!!
luza
1 bez oglądania . Błagam, żęby tvn w końcu zbankrutował i zniknał z powierzchni ziemi .
1

programy Filmwebu