Zwiastun Nr 2 (polski) Niebo istnieje... naprawdę(2014): zwiastun nr 2 (polski)
Mały chłopiec opowiada swoim rodzicom, jak podczas operacji opuścił ciało i odwiedził niebo.

Pozostałe dla Heaven Is for Real (2014)

komentarze 26

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
ola_186
Zawsze tak jest,że film,który mnie wzrusza i porusza do głębi jest dla mnie filmem wartym polecenia,dla mnie wierzącej katoliczki, tym bardziej.
1
Micman1995
@ola_186 cieszę się, że w internecie można spotkać szczere opinie ludzi wierzących :)
4
MatthewFrozen
Dzisiaj jadę na to do kina, już się nie mogę doczekać, (książka była genialna)
1
kama538
można to oglądnąć na internecie ;))) ?????
BeaOl
byłam w kinie, widziałam, miałam potrzebę "wyryczenia się", ulżenia sobie po trudnych przeżyciach ostatnich 2 miesięcy, (2 śmierci w rodzinie). Ale nie wiem czy znalazłam ukojenie??? Ciekawe jak odebrałabym film, gdyby nie te wydarzenia? Spodziewałam się mocniejszych przeżyć, większej refleksji... ale film pięknie fotografowany, a Mały - cudny ;-)
Chinatsa
Jestem pewna że t będzie genialny film! Z całą stanowczością odrzucam jakąkolwiek jedyną słuszną religię, ale ten film wydaje się być tak pięknie stworzony, że jestem pewna swoich łez podczas seansu :)
Dotka*12
Nareszcie cos o PRAWDZIWYM zyciu, a nie tylko ciagle o umieraniu... Jestem pod wrazeniem podjetej tematyki :) A po zwiastunie nie moge sie doczekac filmu.
Blake_filmweb
ten film od 16 lat czy tylko tak na zwiastunie?
pantomima4
Mam wrażenie, że oglądałam kiedyś dokument o tym chłopcu. Z tego co pamiętam był bardzo ciekawy. A ten film? Obejrzę, ocenię.
Piotr_Gruchala
miroll - naprawdę nie musisz ulec tej, jak to nazwałeś "propagandzie" - nikt na siłę nie wpędzi Cię do nieba; możesz być spokojny.
miroll
propaganda bedzie jedna = niebo istnieje idz do nieba ;]
patorek
Granie na emocjach - co wcale nie jest złe. Mam nadzieję tylko, że nie będzie zbytnio niepotrzebnej propagandy.
piorrek05
Czytałem książkę i powiem, że ta książka chwyta za serce. Jest to prawdziwa historia oparta na wydarzeniach jakie miały miejsce. Film będzie hitem. Widząc zwiastun aż łezka się kręci. Będzie HIT :)
breton1
.....aż dziw bierze jak mało ludzi chce się się znaleźć jak najszybciej w tym "cudownym" miejscu - film z serii "klituś bajduś".
adas_tcz_filmweb
Mam nadzieję, że cały film będzie taki jak zwiastun. Coś czuję, że to może być drugi film(pierwszy był "Gladiator" jak oglądałem go na VHS i miałem 10 lat) gdzie może mi się łezka zakręcić :)
pawello1200
Aż mnie ciary przeszły po obejrzeniu tego zwiastuna. Film przedstawia prawdziwe wydarzenia opisane książce pod tym samym tytułem. Nie mogę się doczekać aż go zobaczę. :)
lupus198116
Zwiastun ''MASAKRA'' jeśli film taki będzie szykuje się HICIOR!

programy Filmwebu