Zwiastun Nr 2 Pierwszy człowiek(2018): zwiastun nr 2
Fragment życia astronauty Neila Armstronga i jego legendarnej misji kosmicznej, dzięki której jako pierwszy człowiek stanął na Księżycu.

komentarze 34

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
bukkakewarrior
Ciekawe czy kręcili w tym samym studio co Stanley Kubrick :)))))))))))))
15
bylurh
@bukkakewarrior Właśnie o tym samym pomyślałem :D Jedna z większych ściem Naszych czasów. Było by bardzo interesujące gdyby jednak przedstawili faktyczne wydarzenia bo NASA obecnie jak nigdy wcześniej jest pod wielkim gradobiciem niewygodnych pytań. Np. skąd na nagraniach w kosmosie widać małe pęcherzyki powietrza unoszące się ze skafandrów. Jest tego całkiem sporo wystarczy po klikać. Ciekawe rzeczy.
katedra
@bylurh Nie zapominajmy też o nigdy nie rozwianych wątpliwościach dotyczących Ziemi jako płaskiego dysku lecącego w przestrzeni kosmicznej na plecach gigantycznej ośmiornicy o imieniu Jean
7
jnkArt
@bylurh Ciekawe, ale to Internet. To był koniec lat 60. JFK w tv wyglądał jak kręcony słoikiem. Więc nawet jeśli materiał powstał w studio, to tylko i wyłącznie z technicznych powodów. Nie oznacza to jednak, że nie postawiliśmy nogi na księżycu, że Nie zostawiliśmy tam zwierciadeł, dzięki którym podajemy pozycje księżyca laserem z dokładnością do milimetrów, itd. Rozumiem że można w to nie wierzyć, i mnie to nie mierzi. Ale fakty i dane którymi dysponujemy świadczą o czymś przeciwnym. Są też ludzie którzy twierdzą że fakty też powstały na potrzeby propagandowe, ale na szczęście mamy matmę, która wyklucza i tą teorię. Wierzyć można w to że kemtreilsy powodują homoseksualne związki wśród ropuch. Tylko że takie rzeczy wymyślają znudzeni koniobijcy bez perspektyw. Można wierzyć w co się chce. Ale błagam Cię stary, nie wierz w internet :D
1
kryst007
Lubię pierwszy trailer, ale ten sprawuje się znacznie lepiej. Czuć w tym przypadku bardziej wyrazisty styl, a do tego jest dużo naprawdę fajnych kadrów i jeszcze ta kołysanka Goslinga w tle...
8
Michael_Ambrose
@kryst007 https://www.youtube.com/watch? v=aF_0RA5AFsI a na soundtracku ;-)
justek999
I tak nie będzie ani Reptilian rozlokowanych wokół krateru, ani baz na księżycu, więc film może iść od razu do kosza. Chciałabym zobaczyć Prawdę, a nie kolejną udramatyzowaną pustą laurkę..
4
jnkArt
@justek999 Reptilianie ukradli prawdziwe nagranie z księżyca. Teraz już wszystko rozumiem!!!
luki138
Wygląda super. I zaczyna zbierać świetne recenzje
5
PanKracjusz
Pierwszy na księżycu był Major. Prawie.
2
mateos8
@PanKracjusz Orbit go tam zaprowadził,całe te ogółem. Przepraszam,ze tak napisalem.
3
ciosina
Niech to, kolejne pokolenie chcą tym urabiać....
1
jokeshyy
Tutaj jest cały film online: http://filmy-tv.pl/ogladaj-fil m/pierwszy-czlowiek-2018-caly- film-online-cda/
Saint_Dumas
W lipcu przyszłego roku minie 50 lat od tego wydarzenia. Pomijam dyskusję, czy to było, czy nie było. Tymczasem, oglądając zwiastun tego filmu mam wrażenie, że czeka nas widowisko, emocje (lub efekty specjalne) niemal na poziomie "Grawitacji". Świetnie zmontowany i zaprezentowany zwiastun filmu, który na pewno obrodzi w liczne nominacje Akademii, jeśli nie w same statuetki.
Burnham1
Bardzo dobrze to wygląda. Czekam.
MartaMK94
A ja się zastanawiam, czy Ryan może dostać nominację do Oscara za ten film...
Siwszu69
@MartaMK94 dla mnie pewna nominacja, jako, że gra amerykańskiego bohatera :)
1997wiki
Kłamstwo na kłamstwie to tylko w ameryce ...
4
YodaZgredek
stereotyp jęczącej żony-grażynki hurr durr wy sie nie znacie
2
Metropholis
@YodaZgredek bez tego w Hollywood nie może być filmu. Dramaturgia spada do zera przecież xD
kubaaa67
filmy chazelle'a jakos mnie tak srednio jaraja szczerze mowiac. Whiplash czy la la land obejrzalem w opcji no okej, jest dobrze ale tak troche meh, takie solidne 7/10 ale zostawiaja cie z niczym, zadnej refleksji, zadnej emocji, a patrzac na drugi zwiastun First Man jest wow, naprawde chce to zobaczyc. czekam i to mocno.
1
1
Metropholis
@kubaaa67 z drugiej strony, jaka refleksja może zostac po tym filmie? To zwykła historia gościa, który spełnia marzenie i tyle. Ewentualnie przypłaci to rozwaleniem życia rodzinnego ale to tyle. Nic czego byśmy wczesniej u Chazzella nie widzieli. Też wyczuwam film typu "no okej, jest dobrze ale to tyle".
JohnTheBrave
Meh, emocje jak w "Trudnych sprawach"
2
Crazy_Ivan
Zdobędzie księżyc jedną miną :D jak we wszystkich innych filmach :D
1
maximus_
pierwszy śpiewający w kosmosie, może też zatańczy do jakiegoś musicalu :)
1
mercx
Był już drugim blade runnerem teraz będzie pierwszym na księżycu
2

programy Filmwebu